«Life in dance» – яскраве життя в танці.

foto 1 (1)_586x440

У неділю, 28 травня, у міському Палаці культури був справжній аншлаг! Сюди поспішали не лише батьки і друзі танцюристів колективу «Life in dance», але і їх численні шанувальники, для яких довелося розміщувати у залі додаткові стільці. Глядачі з нетерпінням очікували яскравого танцювального видовища, яким завжди вражає колектив. І воно вкотре вразило! Ось лише кілька кадрів яскравого виступу.

foto 2 (1)_586x440

foto 3_586x440

foto 4_586x440

foto 5_586x440

foto 6_586x440

За вісім років існування колектив заявив про себе  на престижних рівнях, здобув чимало нагород, зріс кількісно. Лише у поточному навчальному році у скарбничці колективу – більше 100 виступів! Участь у міських та обласних заходах, конкурсах та фестивалях. І багато призових місць та дипломів. Перше місце ансамбль здобув на Міжнародному конкурсі «Зірковий хіт-парад» у Львові. Два призових місця у дитячій та старшій віковій категоріях на Всеукраїнському конкурсі у Харкові, і отримав сертифікат на суму 500 євро.

Гордістю колективу у цьому році є довгоочікувана перемога – Гран-прі на Чемпіонаті України по танцювальному шоу в Одесі. Група хіп-хопу стала переможцем на фестивалі «Таврія-dance» в Херсоні.

Як колектив, так і солісти гідно виступають на всіх міських та обласних святах та заходах. Так само пройшов і виступ в Херсоні на регіональному фестивалі «Майбутнє Херсонщини» під патронатом голови обласної державної адміністрації. Ансамбль отримав багато призових місць в різних вікових категоріях.

«Life in dance» ніколи не зупиняється на досягнутому. Впевнено вирушає до нових звершень і перемог. А нові перемоги – незабаром! Адже 17 червня колектив виступить на Міжнародному фестивалі «Зірковий прибій» у Болгарії! Тож побажаємо їм успішного виступу!

А сьогодні пропонуємо вам переглянути кілька відео – виступи танцюристів колективу різних вікових груп на звітному концерті у міському Палаці культури 28 травня.

         

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.