Роботу Новокаховської радіоорганізації відзначили у Києві та Херсоні.

foto 1 (1)_586x440

2 червня стало днем нагород і привітань для Новокаховського радіо. Грамота Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Голова ради Юрій Артеменко відзначив професійну діяльність редактора, успіхи Новокаховського радіомовлення. Грамоту 2 червня на апаратній нараді редактору урочисто вручив міський голова Володимир Коваленко. І розкішний букет троянд – теж від нього.

foto 2 (1)_586x781

Володимир Іванович сказав важливі слова вдячності за роботу. А за цими словами – підтримка радіо з боку керівництва міста і новокаховських депутатів. Є спільне розуміння, що радіо для Нової Каховки – як голос для людини. Тож спільними зусиллями голос Нової Каховки ставатиме міцніше і звучатиме щодня.
І ще одна нагорода – 2 червня у Херсоні у ТРК “Скіфія” журналістів напередодні професійного свята вітали голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв і голова обласної організації Національної Спілки журналістів України Валерій Долина. Новокаховське радіо відзначили Дипломом першого ступеня за серію передач про воїнів АТО.

foto 3_586x440

Нагороди – це приємно. Керівництво цінує нашу роботу. Та серце радіє ще й від того, що життєво необхідні наші щоденні радіопередачі слухачам. Для них радіохвилі – як сонячні промені. Тримають в ритмі життя, дарують позитивні емоції, радують, рятують, зцілюють. Тож ми раді дарувати вам радіоефір щодня. Залишайтеся з нами. Ми працюємо для вас!
Вітаємо колег напередодні професійного свята! Щирі вітання – відповідальному секретарю газети “Нова Каховка” Тамарі Михайлівні Путиловій, професійну діяльність якої голова ОДА і обласна організація НСЖУ відзначили Дипломом першого ступеня.

foto 4_586x440
В нашій професії об`єднано багато – сміливість воїна, який захищає, обізнаність вчителя, який інформує, навіть майстерність лікаря – адже слово здатне вилікувати і врятувати. Ми володіємо надзвичайним скарбом – влучним словом. Нехай цей скарб служить добру і розвитку. З професійним святом, шановні колеги! З днем журналіста, який в Україні відзначається 6 червня!

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.