У Новій Каховці відбудеться велопробіг “Моя альтернатива”.

1

Новокаховчан та гостей міста 25 червня 2017 року запрошують на велопробіг «Моя альтернатива», який проводиться при підтримці міського голови Володимира Коваленка і присвячений Дню молоді.

Організатори велопробігу – Новокаховський велоклуб і ГО «Ніхто, крім нас». Спонсори – Херсонський вело магазин «Байк-гараж», «Бон-Буассон», понад 15 підприємців міста.

Велопробіг проводився у Новій Каховці і в попередні роки. В минулому році в ньому взяли участь близько 200 любителів велоспорту – новокаховчан та гостей міста.

2

Однак в цьому році велопробіг матиме більш потужний рівень, із залученням учасників різного віку, для яких спільно з відділом культури і туризму готується захоплююча розважальна програма. В ній –  конкурси, розваги, музика, подарунки, відзнаки, визначення переможців.

Офіційна частина розпочнеться о 10.00 на площі перед кінотеатром «Юність», далі – розминка перед стартом від фітнес-студії, велопробіг, який пройде вже знайомим маршрутом –  вул. Першотравнева, пр. Перемоги, вул. Соборна, пр. Дніпровський. А після фінішу – вело-квест, конкурси, розваги, оголошення переможців в номінаціях «Кращий велообраз», а також  Містер та Міс Вело-Нова Каховка.

За пропозицією члена Новокаховського вело клубу Ігоря Білоуса, на сцені перед кінотеатром «Юність» відбудуться виступи місцевих і запрошених рок-гуртів. Колективи – з Нової Каховки і Херсона. Для зареєстрованих учасників  велопробігу буде проведено розіграш подарунків. Захід триватиме до 22.00.

Організатори запрошують новокаховчан і гостей нашого міста долучитися до велопробігу під назвою «Моя альтернатива».

Сідайте на велосипед, і разом з усіма учасниками вирушайте у вело подорож центральними вулицями міста. Приєднуйтесь до сотень новокаховчан, які не уявляють свого життя без велоподорожей. І всією родиною обирайте здоровий спосіб життя!

3

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.