Новокаховській бібліотеці для дітей – 65 років!

foto 1_586x411

Бібліотека – це храм, де народжується і зберігається духовність. В давнину бібліотеку називали «дім життя», притулок мудрості», «аптека для душі». В цьому році дитячій «аптеці для душі» виповнюється 65 років!

На зустріч з дитинством до бібліотеки завітало багато гостей. Серед них – начальник міського відділу культури і туризму Наталія Зарудна, директор ЦБС Людмила Петрова, в.о. директора Новокаховського ЦЗ Наталія Котляр, директор ліцею Тетяна Долецька, депутати Новокаховської міської ради Сергій Хоменко і Олександр Афанасьєв, підприємець Роман Савич, а також колеги, вчителі, батьки та читачі бібліотеки.

foto 2_586x350

У читальній залі бібліотеки було розміщено фото-виставку – історичний екскурс: «Це – моя бібліотека!», оформлену у формі квітки, на пелюстках якої оживає вся історія бібліотеки та її читачів. Багато з гостей впізнали себе на тих пелюстках. Працівники дитячої бібліотеки чекають у гості всіх, хто хоче завітати на зустріч з дитинством. Можливо, ви впізнаєте себе або своїх ровесників на фото, прочитаєте інформацію на сторінках місцевих газет, починаючи з 1960-го року. У всі роки свого існування бібліотека допомагала учням в освоєнні шкільної програми і змістовному проведенні канікул, була школою передового досвіду для бібліотек області.

Ювілярів вітала начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна. Вона вручила сертифікат на придбання 20 офісних стільців для читальної зали старшого відділу.

Про свою поїздку до Львова розповіла гостям переможниця конкурсу «Найкращий читач – 2017», учениця ЗОШ №5 Катерина Плясецька.

Привітали колектив бібліотеки з ювілеєм в.о. директора Новокаховського ЦЗ Наталія Котляр і директор Новокаховської ЦБС Людмила Петрова, а також депутат Новокаховської міської ради Сергій Хоменко – він подарував бібліотеці стільці для найменших читачів.

foto 3_586x392

А підприємець Роман Савич до щирих побажань додав подарунки – столи для читальної зали молодшого відділу.

foto 4_586x557

Вітали колектив бібліотеки цього дня її віддані читачі, бібліотечні волонтери, учасники команди «Профіквест: в долонях степу і Дніпра» та викладачі Новокаховської гімназії Світлана Чабан і Світлана Зеленська.

Читальний фонд бібліотеки в цей день поповнився новими книжками, які подарували громадський діяч Олександр Сидоренко та учні 8-а класу Новокаховської гімназії.

З Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім.. Дніпрової Чайки колективу бібліотеки надійшла вітальна листівка. А ще у цей святковий день у залі бібліотеки було багато квітів, усмішок, лунали щирі та приємні слова з побажаннями успіхів.

В міській бібліотеці для дітей завжди працювали і нині працюють не випадкові люди, а професіонали своєї справи. Комфорт, який вони створили в бібліотеці своїми руками, захоплює відвідувачів. Двері бібліотеки завжди гостинно відчинені для тих, хто хоче впевнено крокувати життям, відкривати Всесвіт разом з книгою.

Сьогодні міська бібліотека для дітей – це передусім місце проведення вільного часу у спілкуванні з літературою, культурою і мистецтвом, з можливістю доступу до найсучасніших інформаційних технологій. Бібліотека не боїться змін. Вона впевнена у своєму праві на існування у XXI столітті. Тут постійно прагнуть до вдосконалення. Можливо в цьому і секрет цікавого довгого життя бібліотеки. Тож бажаємо цьому чудовому закладу довголіття і зростання кількості читачів. З ювілеєм!

foto 5_586x440

foto 6_586x440

Про цей чудовий заклад розповіли і гості нашої студії – бібліотекар старшого відділу для учнів 5-9 класів Наталія Жаданова і учениця восьмого класу Новокаховської гімназії Катерина Сапронова. Їм слово.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.