Люди в білих халатах – з професійним святом вас!

foto 1 (1)_586x440

Сьогодні  ми нагадаємо вам про професійне свято, яке відзначається у червневі дні. Це день медичного працівника. Цивілізований світ неможливо уявити без фахівців у білих халатах, без досвідчених, уважних, відповідальних лікарів та їх помічників – медсестер і санітарок, які турбуються про здоров’я і рятують життя людей.

Коли хвороби знищують до тла і тіло, й душу, і життя безцінне – ви поспішаєте на подиху крила, в серця несете вічне і нетлінне. Коли остання мрія догора і тоне, наче човник без весельця – ви несете розраду і тепло у келихах любові свого серця.

Напередодні професійного свята медичних працівників, яке відзначатиметься 18 червня, у неділю, у Новій Каховці пройшли урочистості. І не лише з нагоди професійного свята, але й на честь 65-літнього ювілею заснування в нашому місті ЦМЛ. У святковій залі зібралися ветерани медичної справи, потужний колектив нинішніх медичних працівників міста, у залі були присутні керівництво Нової Каховки, друзі та рідні медичних працівників.

Різних професій на світі багато. Та найпочесніша, мабуть, твоя. Вітаємо всіх вас сьогодні зі святом – велика й почесна медична сім’я!

Колег в цей день привітали головний лікар ЦМЛ Ігор Гайдаманчук і головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги населенню Зоріна Зінченко.

foto 2_586x440

З нагоди професійного свята були вручені нагороди. На підставі розпорядження голови Херсонської ОДА А.Гордєєва від 29.05.2017 року Дипломом на право одержання обласної стипендії в галузі охорони здоров’я на 2017 рік  був нагороджений переможець в номінації «Внесок в розвиток спеціалізованої та високоспеціалізованої медико-санітарної допомоги» завідувач гінекологічним відділенням Андрій Уколов. Подяками директора Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА відзначені заступник головного лікаря Ольга Червоненко, завідувач кабінету «Довіра» Любов Галатасюк, завідувач неврологічного відділення Анатолій Гладир, заступник головного лікаря Олена Василенко, завідувач клініко-діагностичною лабораторією Ольга Лєонтьєва, завідувач відділенням інтенсивної терапії  Юрій Чугуєв, старша сестра медична операційна опер блоку Світлана Нечипоренко.

foto 3_586x440

foto 4_586x440

foto 5_586x440 (1)

За плідну роботу на ниві надання населенню області медичних послуг, вагомі досягнення в професійній діяльності та з нагоди професійного свята оголошено Подяку директора Департаменту охорони здоров’я лікарям Аліні Степанівні Бєляєвій, Марії Кирилівні Зарембі, Любові Леонідівні Бащенко. Були вручені Почесні Грамоти від керівництва ЦМЛ – лікарям та медичним сестрам, за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у справу охорони здоров’я населення міста.

foto 6_586x440

foto 7_586x440

foto 8_586x440

Слова подяки від всієї громади міста медичним працівникам висловив міський голова Володимир Коваленко. Він розповів, що в цьому році, як і в попередні роки, медичній галузі міста буде приділено особливу увагу. Відкриється відремонтоване інфекційне відділення, розпочнеться ремонт поліклініки в Центральній Основі,  будуть профінансовані першочергові потреби лікарні, адже мова йде про здоров’я та життя громадян міста. Говорить Володимир Коваленко.

Міський голова вручив подарунки від Благодійного фонду  завідувачу неврологічним відділенням Анатолію Гладирю, старшій медсестрі операційного блоку Світлані Нечипоренко, заступнику головного лікаря Олені Василенко, завідуючій клініко-діагностичною лабораторією Ользі Леонтьєвій. А головному лікарю ЦМЛ Ігорю Гайдаманчуку міський голова вручив сертифікат на два електрокардіографи.

foto 9_586x440

foto 10_586x440

Колег привітала профспілковий лідер первинної організації ЦМЛ Оксана Сарафонова. Вона вручила Почесні грамоти.

foto 11_586x440

foto 12_586x440

З нагоди свята медичних працівників відбувся святковий концерт. Зворушливим і талановитим був виступ вихованців дитячого санаторію «Джерельце». Їх вітали тривалими оплесками. В подарунок діти отримали солодощі.

foto 14_586x440

foto 15_586x440

foto 16_586x440

Пісні і танці винуватцям свята дарували народний гурт «Забава» міського ПК (керівник Микола Ткаченко), народний ансамбль танцю «Молодість» міського ПК (керівник Надія Рєзнікова).  Відео 2.

foto 17_586x440

А святковий концерт також підтвердив, що лікарі – не лише сміливі, але й творчі люди. Напередодні свого професійного свята вони влаштували такий яскравий концерт, якому могли б позаздрити професійні артисти.  Майже кожен з лікарів відновлює свої сили у творчості – пише вірші, співає, танцює, вражає блискучим почуттям гумору. Всю цю творчу палітру пощастило побачити  на урочистостях.

Пісню «Білі халати» виконав масажист фізіотерапевтичного відділення Іван Гусар, молодша медична сестра дитячого відділення Марина Крамаренко читала авторські вірші – побажання колегам, авторську пісню заспівала медсестра терапевтичного відділення Ольга Крива. Авторські пісні про кохання виконав керівник медичної мережі «Медтехніка» Сергій Захаренко. Співала для колег лікар-невролог Марта Терешонок. Розважив виступом і гурт «Медсестринський батальйон». Відео 3.

foto 18_586x440

foto 19_586x440

foto 20_586x440

Головний лікар дитячого санаторію «Джерельце» Юрій Яницький щиро привітав колег з професійним святом, подякував долі за те, що подарувала йому саме цю професію. І що загалом 26 років поспіль довіряли керівництво  профспілковою організацією. Юрій Яницький зробив колегам музичний дарунок, який прозвучить сьогодні для всіх медичних працівників нашого міста.

Щиро вітаємо вас, шановні працівники закладів охорони здоров’я, напередодні професійного свята.  І перш за все бажаємо вам здоров’я і терпіння, гідних умов для надання медичної допомоги, позитивних реформ, успіхів у професійній сфері, родинного затишку і злагоди. До вашої уваги – виступ Юрія Яницького.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.