«Вікно в Європу для України – через Польщу».

foto 1 (1)_586x440

Днями до Нової Каховки прибула польська делегація з міста Новий Сонч. Вони зустрілися з міським головою Володимиром Коваленком в малій залі виконкому. Обмінялися враженнями про Україну та Польщу, про відвідування українських та польських міст.

«Я дуже радий, що є такі дружні зв’язки між нашими країнами і містами», – зазначив Володимир Коваленко. – Дуже вдячний Ігорю Янішевському за діяльність в цьому напрямку. Вікно в Європу для України – через Польщу. Багато українців нині їздять у Польщу на роботу і навчання, одружуються і залишаються там жити. Наші країни – добрі сусіди».

foto 2 (1)_586x440

foto 3_586x440

У свою чергу польські гості висловили захоплення Новою Каховкою, щирістю і гостинністю новокаховчан. Міський голова розповів про історію будівництва Нової Каховки, про її відомих мешканців, про подальші плани розвитку міста. Разом пригадали відомих людей України та Польщі, співаків і спортсменів. Обмінялися враженнями з приводу гри футбольних команд. І разом заспівали одну з відомих польських пісень.

foto 4_586x440

foto 5_586x440

Про мету візиту польських гостей до Нової Каховки нам розповіла присутня на зустрічі директор ЗОШ №10 Тамара Василівна Коткіна.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.