Призначено керівника ДАБІ у Новій Каховці.

foto 1 (1)_586x440

19 червня відбулася мала апаратна нарада з керівниками управлінь та відділів виконкому. Під час наради міський голова Володимир Коваленко представив нового керівника. Новостворену в місті Державну архітектурно-будівельну інспекцію відтепер очолив Геннадій Миколайович Шиян.

Новопризначений керівник – новокаховчанин. Закінчив Сімферопольське вище військово-політичне будівельне училище.Проходив службу в Радянській армії.У 1991 році звільнився за скороченням роду будівельних військ. Був приватним підприємцем у Хабаровську. У 1993 році з родиною повернувся до Нової Каховки. Працював на підприємстві «Південелектромаш» у цеху №41, директором будівельної компанії, приватним підприємцем в будівельному бізнесі.

На новій посаді Геннадій Шиян визначає три головних напрямки роботи: моніторинг та вивчення генерального плану забудови міста, щоб розуміти, як в подальшому буде вестися дозвільна і перевірочна робота. Друге – дозвільна система, перевірка документації, видача дозволів громадянам. І відповідно – безпосередньо інспекційна діяльність. Ще один важливий напрямок – робота зі скаргами і заявами громадян.

Зараз вирішуються організаційні питання: виділено приміщення у виконкомі, де працюватиме інспекція. Це кабінети колишнього БТІ, які будуть облаштовані всім необхідним для роботи.  За конкурсом буде обрано працівників. Ближчим часом будуть оголошені контактні телефони і режим роботи інспекції, про що ми повідомимо вам додатково.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.