Україна та Білорусь домовилися реалізовувати проекти з альтернативної енергетики.

Без названия

За повідомленнями прес-служби Держенергоефективності Україна та Білорусь у рамках Дорожньої карти співробітництва у сфері підвищення енергоефективності та використання місцевих паливно-енергетичних ресурсів на 2017-2020 роки будуть спільно реалізовувати проекти з альтернативної енергетики.

“Насамперед, йдеться про спільне розроблення потужних пілотних проектів енергетичних кластерів на території регіонів, де перетинаються кордони України та Білорусі. Зі свого боку українські фахівці готові сприяти у пошуку зацікавлених інвесторів, готових вкладатися у ці зелені проекти”, – йдеться у повідомленні.

За словами голови Держенергоефективності Сергія Савчука, північні регіони України придатні для вирощування енергетичних культур, що є цінною сировиною для біомаси. Її успішно використовують для виробництва тепла.

“Тим паче, що в Україні нещодавно на законодавчому рівні було закріплено стимулюючий тариф для виробників тепла “не з газу”. Тому у нас є всі шанси успішно реалізувати потужні енергетичні кластери», – сказав Савчук.

Сторони планують укладання угод про співпрацю між регіонами України та Білорусії, двосторонні візити на успішні об’єкти відновлюваних джерел енергії, підвищення кваліфікації українських та білоруських фахівців, проведення спільних бізнес-форумів.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.