Випускний бал НВК №2.

foto 1 (1)_586x440

Протягом чотирьох днів, з 23 червня, наше місто поринуло у пору випускних вечорів – хвилююча і радісна пора завершення шкільного етапу життя і початку життя дорослого – студентського.

Як повідомила начальник міського відділу освіти Оксана Якубова, в 2017 році випускниками стали 286 одинадцятикласників. В цьому році немає випускного класу лише у ЗОШ №4.

23 червня випускні вечори провели НВК №2 і ЗОШ №5, в кожній з них є по одній срібній медалі, а також  ЗОШ№6.  24 червня свято випускного вечора відбулося у ЗОШ №3, ЗОШ №10, Новокаховській гімназії і Новокаховському техніко-економічному ліцеї – серед випускників цього навчального закладу один завершив навчання із золотою медаллю, двоє – зі срібною. 25 червня вітали випускників на  святковому вечорі у ЗОШ №1, де є одна золота медаль, і у Дніпрянській школі. І завершуються випускні вечори в місті 27 червня – в цей день святкуватимуть у ЗОШ №7, СЗОШ №8 і Маслівській школі, де серед випускників один отримає срібну медаль. За словами Оксани Якубової, загалом в цьому році в усіх школах міста – семеро медалістів.

Випускні  вечори були сповнені радості і хвилювання. Поряд з випускниками були батьки, друзі, педагоги.

На свято до НВК №2 завітали міський голова Володимир Коваленко і начальник міського відділу освіти Оксана Якубова. Випускники урочисто виходили на святкову сцену.

foto 2 (1)_586x440

foto 3_586x440

foto 4_586x440

У цей святковий вечір вчорашнім школярам були вручені  атестати про повну загальну середню освіту – важливий документ, шлях до якого був довжиною в 11 років.

foto 5_586x440

foto 6_586x440

foto 7_586x440

foto 8_586x440

foto 9_586x440

Атестат з відзнакою і срібну медаль отримала Анна Ніколаєва – розумниця, активістка, цілеспрямована, закохана у танець і пісню, з поетичною душею .

Цьогорічні випускники НВК №2 – талановиті, активні, захоплені творчістю і спортом. Тож директор школи Євгенія Вікторівна Пуляєва із задоволенням вручила їм Грамоти і Подяки. А також висловила вдячність і вручила Подяки батькам за активну участь у житті школи, організацію роботи ради НВК, батьківського комітету школи та класу, співпрацю з адміністрацією, класним керівником.

На випускному вечорі було багато  моментів, хвилюючих до сліз. Ведучі, звертаючись до випускників, говорили: «Сяють щастям очі батьків. Якщо є щось, діти, святе на землі – то це мама і тато. Сьогодні і ваше свято, шановні батьки. Бо вам є чим пишатися, є за кого радіти. Тож поділіться з батьками своєю радістю, своїми успіхами, вручіть їм атестати і подякуйте за турботу від усього серця». Кожен з випускників підійшов до своїх найрідніших людей, і варто було побачити, як світилися щастям очі батьків!

foto 10_586x440

Хвилюючою ця мить була і для директора НВК № 2 Євгенії Вікторівни Пуляєвої. Звертаючись до всіх присутніх на вечорі, вона сказала: «Свою дорогу кожна людина обирає сама. Звідси починається новий відлік самостійного, дорослого життя. Від щирого серця вітаю вас із закінченням школи. Вдачі, яскравих моментів, нових вражень і відчуттів. Бажаю вам любові, бо саме від неї починається життя. Цінуйте своїх батьків – це найрідніші, найдорожчі люди.  Вони готові завжди допомогти і підтримати вас. Така батьківська доля – бути поряд з дитиною, хоч і на відстані – все життя».

foto 11_586x440

Євгенія Вікторівна подякувала батькам за те, що 1 вересня 2006 року вони привели своїх дітей саме у НВК №2. Протягом 11 років жили однією сім’єю – учні, батьки і педагоги. Закінчився шкільний період, і далі – життя доросле, в якому – вибір майбутньої професії, отримання вищої освіти, самостійне прийняття рішень. Вона побажала, щоб у випускників збулися всі мрії і задумані плани, щоб була щасливою їх  життєва доля.

Побажання і настанови випускникам висловив міський голова Володимир Коваленко: «Все логічно, все по закону життя. Діти стали дорослими. Тепер їх право -приймати рішення. І батьки звичайно щасливі. Але як тривогу вгамувати в серці – адже дитина залишає рідне гніздо? Як сльози стримати – сльози радості, і сльози хвилювання? Одинадцять років ви були разом – діти, батьки, вчителі. І сьогодні порадіти разом з вами, шановні випускники, прийшли ваші родини, ваші наставники. Я теж хочу приєднатися до найкращих побажань вам. Бо до сьогоднішнього дня пам’ятаю, як сам ішов зі школи – скільки було тоді хвилювань! Пам’ятаю, як закінчила школу моя донька. Ми тоді вдвох вийшли на сцену. У залі було шість випускних класів. І всі ми – 180 чоловік – плакали, бо розуміли, що разом, в такому складі ми вже не будемо ніколи!

Кожен з вас далі піде своєю дорогою. Але пам’ятайте шкільну дружбу, своїх наставників, згадуйте, цінуйте цю дружбу і знання, які ви тут отримали. І перші мудрі життєві поради, які вам дали у школі. Великого вам щастя на дорозі довжиною в життя!».

foto 12_586x440

Володимир Коваленко за традицією вручив грошову винагороду Анні Ніколаєвій, яка закінчила школу зі «срібною» медаллю.  

foto 13_586x440

Начальник міського відділу освіти Оксана Якубова побажала випускникам: «Вилітаючи з рідного гнізда, заберіть із собою все те добре і корисне, що дала вам школа: перші життєві уроки, поради, досвід, шкільну дружбу. Щастя вам, дорогі діти – ні, вже дорослі випускники 2017 року».  

foto 14_586x440

foto 15_586x440

А потім всі разом переглянули хвилюючі відео з побажаннями випускників батькам. Вчорашні школярі – а нині впевнені юнаки та дівчата – з хвилюванням дякували батькам і вчителям за роки, присвячені їх вихованню, за терпіння, мудрість, турботу і любов. Не могли стримати сліз, бо можливо вперше глибоко зрозуміли результат цих батьківських і педагогічних старань, безсонних ночей. «Дорогі наші батьки. Ваші очі сяють щастям. Але десь у глибині тривога, бо попереду в нас ще багато випробувань. Ми любимо вас, будемо гідними вас, щоб ви завжди пишалися нами».  

foto 16_586x440

foto 17_586x440

foto 18_586x440

foto 19_586x440

Хвилюючі слова подяки, екстравагантні виступи, веселі сценки шкільного життя змінювалися відповідями на запитання чарівного капелюшка, який розкрив думки батьків.

foto 20_586x440

foto 21 (1)_586x440

foto 22_586x440

А самих випускників вразила артистичність матусь, які вітали своїх вже дорослих дітей запальним танцем.

Щирі побажання почули випускники від своїх  перших вчителів – Олени Анатоліївни Пастушкової, Наталії Олександрівни Зайцевої. А вони, піднявшись на сцену, нагадали дітям про їх перші кроки у школі, кумедні випадки і важливі спільні справи. Побажали цікавого майбутнього, веселого і насиченого. І подарували пісню.

foto 23_586x440

За ці роки друзями учнів, а ще – адвокатами, опікунами, психотерапевтами –  стали  класні керівники  – Олена Георгіївна, Ольга Іванівна, Ольга Володимирівна, Світлана Яківна. Вони були класними керівниками в різні періоди. Педагоги привітали випускників. Діти подарували педагогам особливі подарунки, серед них – і  баночка сліз, пролитих за 11 років навчання – переважно це були сльози радості. І універсальна шпаргалка довжиною 2 метри. Вчителі побажали випускникам досягнення мрій, здійснення бажань, не забувати поради шкільних наставників. Капітал знань і досвід допоможе  обрати вірний шлях в житті. Кожен  – унікальна особистість. «Радуйте й надалі нас і батьків своїми досягненнями» – побажали вчителі.

foto 24_586x440

11 шкільних років – це 132 місяці, 3960 днів, 23760 годин, а скільки хвилин! Стільки всього довелося пережити!

Хвилюючою була мить звернення випускників до батьків, запрошення на танець. Ніхто не міг стримати сліз – парами танцювали татусі  з доньками і матусі  із синами.

А потім за гарною традицією вчорашніх школярів і завтрашніх студентів батьки провели почесним коридором з рушників через увесь зал – у нове, доросле життя.

Рідні та друзі вітали своїх випускників подарунками та квітами. Хай щастить вам, випускники 2017-го року!

foto 25_586x440

foto 26_586x440

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.