Водій, художниця, солістка, і просто красуня.

foto 1 (1)_586x440

22 червня відзначила свій поважний ювілей новокаховчанка Галина Іванівна Семенова.

Талановита, активна жінка, яка з дитинства захоплюється вантажними авто. Ювілярка розповіла, що з малечку мріяла стати водієм. Цю мрію батьки вважали вигадкою, тому уваги на це не звертали.

Допоки 16-річна дівчина не приїхала з батьками з Асканії-Нової на будівництво Каховської ГЕС у 1954 році. Вона одразу пішла на курси водіїв, а крім цього, почала оволодівати ще й професіями бульдозериста, маляра-штукатура, телеграфістки. І коли управління «Дніпробуду»перекинуло будівельників на інший об’єкт, перевелася до автобази. Крім неї, там працювала лише одна жінка – Ганна Ястрєбова.

Батькам Галина про свій професійний вибір не говорила, поки батько випадково не зайшов до гаража. Головний інженер одразу почав хвалити старанну робітницю. А батько лише запитав: «Навіщо це тобі?». Та вона вперто відповіла: «Мені це потрібно».

До речі, Галині Іванівні ніколи не подобалися легкові автомобілі. До душі були великі, вантажні, де, сидячи за кермом, можна було добре бачити дорогу і відчувати себе на висоті. Навіть з майбутнім чоловіком познайомилася у гаражі – молодий токар виготовляв деталі для її вантажівки.

Галина Іванівна швидко опанувала кілька професій. Закінчила курси механіка, працювала ще й маляром, і диспетчером. І навіть – інспектором ДАІ. Та найважливішими для неї професіями стали водій і художник. Адже ще з дитинства любила малювати. І вже працюючи на автобазі, поступила навчатися на заочне відділення інституту образотворчих мистецтв у Москві. І писала картини із захопленням. Що робить і сьогодні. Дарує їх рідним і знайомим, і навіть дитячим садочкам. Бачить красу навіть у гілках дерев, які перетворює на дивні дерев’яні статуетки.

Відчуття краси передалося і дітям Галини Іванівни – її донька і син стали художниками. Крім того, ювілярка ще й пише вірші, і є однією з перших учасників міського хору ветеранів війни та праці, якому наступного року виповниться 30 років.

Ось така вона талановита, щедра душею, співоча, смілива, життєрадісна – Галина Іванівна Семенова. 22 червня вона відзначила ювілейну дату свого народження. З цією подією Вас, шановна Галино Іванівно, щиро вітають міський голова Володимир Коваленко, міська Рада ветеранів, колектив хору ветеранів війни та праці і його керівник Світла Павлівна Ричкова, всі ваші друзі і сусіди. Вам бажають довгого активного життя, здоров’я, нових творчих ідей, радості, достатку і злагоди в родині, сонячних мирних років життя.

foto 2 (1)_586x440

А в подарунок приймайте пісню. Співає Едуард Хіль «Хозяюшка».

 

 

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.