Дитинство передає естафету студентській юності. Випускники Новокаховської гімназії вирушають у доросле життя.

foto 1 (1)_586x440

Завершилися випускні вечори у школах нашого міста. З 29 червня розпочали роботу прийомні комісії вищих навчальних закладів. Тож у вчорашніх випускників почалася хвилююча пора вступних іспитів і вибору омріяного закладу для подальшого здобуття професії.

Але випускний вечір назавжди залишиться в пам’яті кожного школяра. Адже на цьому вечорі було стільки хвилюючих, незабутніх моментів, і нажаль відчуття розуміння того, що разом у такому складі  вони вже ніколи не будуть. Але шкільні роки, досвід, дружба, настанови вчителів і батьків, як зерна, дадуть свої плоди вже у студентські роки. Бо ті, хто дослухався до порад, навчився бути пунктуальним, відповідальним, наполегливим і сміливим у здобутті знань, обов’язково в подальшому досягне успіхів. Ми щиро бажаємо цього майбутнім студентам!

А поки перегорнемо ще одну сторінку чудового, яскравого випускного вечора, який відбувся у міському Палаці культури.

foto 2 (1)_586x440

foto 3_586x440

Своїх випускників вітала Новокаховська гімназія. А вони – схвильовані, чарівні у своєму урочистому вбранні, поспішали на сцену за атестатами і Грамотами. Адже у цьому класі – таланти танцю і успішні спортсмени, вокалісти, музиканти – здібні, талановиті, яскраві, творчі діти.

foto 4_586x440

foto 5_586x440

foto 6_586x440

foto 7_586x440

foto 8_586x440

foto 9_586x440

Побажання і мудрі поради на цьому вечорі їм давали директор школи Олена Михайлівна Литвинова, класний керівник Марина Анатоліївна Федоренко, перші вчителі – Ольга Григорівна Бурдюг, Світлана Леонідівна Мосьпан, Лілія Сергіївна Мінєєва і вчителі – предметники.

foto 10_586x440

foto 11_586x440

На вечорі було багато веселих і хвилюючих до сліз моментів. Випускники дарували подарунки своїм наставникам і батькам. А ті у відповідь – радували своїх вже дорослих дітей запальними танцями і піснями, і просто щиро бажали своїм вчорашнім школярам щастя і успіхів.

foto 12_586x440

foto 13_586x440

Був і святковий концерт, в якому взяли участь творчі колективи гімназії. А керівник танцювального колективу Надія Рєзнікова запросила на сцену своїх вихованців, які вже залишили шкільні стіни – серед них Стас Суршко, Володимир Дворський, Катерина Ричак, – випускники ансамблю «Таврія» і ансамблю танцю «Молодість». Надія Рєзнікова вручила їм відзнаки і сказала: «Дякую, що ви в нас були. Якщо вирішите повернутися – ми завжди на вас чекаємо». І подякувала директору школи Олені Михайлівні Литвиновій за чудові умови для репетицій колективів. Від всього колективу Надія Рєзнікова  привітала випускників із важливим етапом в житті і побажала успішної дороги.

foto 14_586x440

foto 15_586x440

foto 16_586x440

foto 17_586x440

Олена Михайлівна Литвинова теж звернулася до випускників, їх батьків і педагогів.

Особливо хвилюючим в цей вечір був виступ міського голови Володимира Коваленка. Від імені всіх батьків він звернувся до випускників і, пригадавши  етап завершення шкільної пори у своєму житті і випускний вечір своєї любої донечки, обійнявши одну з випускниць, сказав: «У вестибюлі я зустрів батьків. Більшість з них мовчить – думає про важливість моменту. І я взяв на себе право сьогодні виступити, сказати слово від імені всіх татусів вашого випускного класу». Говорить Володимир Коваленко.

А потім були слова подяки батькам і Грамоти за їх небайдужість, активну допомогу школі, за увагу до шкільного життя дітей і за їх достойне виховання. А випускники, ледве стримуючи сльози, говорили про любов до своїх батьків, повторювали їм слова вдячності і просили благословення на щасливу життєву дорогу.

foto 18_586x440

foto 19_586x440

foto 20_586x440

З особливим хвилюванням до батьків, педагогів і дітей звернулася мама випускниці – Олена Ходорковська.

foto 21 (1)_586x440

Своїх дорогих учнів привітала класний керівник Марина Анатоліївна Федоренко. Вона говорила про свій клас, не приховуючи гордості за успіхи вихованців. А вони аплодували  улюбленому класному керівнику стоячи. І запалили щасливі зірки на небосхилі свого молодого життя: «Ось і закінчилося наше гомінке дитинство. Закрито двері. Спалено мости. І все, що залишається у спадок – це спогади, дитячі мрії. Ми запалюємо цю зірку свого дитинства, яке вже ніколи не повернеться. Ми запалюємо цю зірку нашим вчителям – дякуємо за розуміння і підтримку. Ми запалюємо цю зірку своїм шкільним рокам – нам  було тут так чудово. Ми запалюємо цю зірку своїм однокласникам – дякуємо, що були поряд 11 років. Ми запалюємо цю зірку своїм батькам – всі ці роки вони були з нами. Ми запалюємо цю зірку своїй школі. Школа. Ти – наш другий дім. Ми запалюємо цю зірку нашому майбутньому – попереду нас чекають великі справи. Запалали нові зірки. І це на щастя. І це означає, що наші бажання здійсняться!».

foto 22_586x440

foto 23_586x440

foto 24_586x440
foto 25_586x440

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.