Нова Каховка відзначила День Конституції України (ранкові заходи).

foto 1 (1)_586x440

28 червня у Новій Каховці пройшли урочистості з нагоди 21-ї річниці від дня прийняття Конституції України. Новокаховчан, що були присутні у залі міського Палацу культури, привітав міський голова В.Коваленко.

Урочисто лунав Гімн України у спільному виконанні хорової капели (керівник Ніна Шевелєва) та всіх присутніх у залі і на святковій сцені.

foto 2 (1)_586x440

За традицією в день загальнонаціональних свят в Україні вшановують видатних земляків.  В День Конституції України молодь міста  поклала вінки та корзини  квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку – одному з відомих борців за свободу українців.

foto 3_586x440

На урочисті заходи завітав співавтор українського документального фільму «Паралелі» Дмитро Панков. Він привітав новокаховчан з важливим державним святом. Розповів, що до Нової Каховки приїздить вже втретє. Попередні поїздки теж були пов’язані з демонстрацією стрічок про воїнів – учасників АТО. Дмитро Панков відзначив гостинність новокаховчан, і зацікавленість творчістю молодих українських режисерів.

Цього разу Дмитро Панков представив документальний фільм «Паралелі» – про події на сході України і про паралелі думок щодо цих подій. Перед початком фільму всі присутні у залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих бійців – учасників АТО – наших земляків – Сергія Подгорного, Віктора Галети, Дениса Перепелиці, Олега Гребінського, Романа Гавриленка, Валерія Вахненка. Саме завдяки їм та всім, хто продовжує нині захищати Україну на сході, ми можемо сьогодні радіти життю і робити все від нас залежне, щоб Україна стала міцною і розвиненою державою. Тож щодня пам’ятатйте про тих, хто захищає нині нашу країну.

А потім відбулася демонстрація документального фільму «Паралелі» студії «12 кадр» – автори фільму Катерина Стрельченко та Дмитро Панков.

Вражаюча стрічка про паралелі життя мирного і життя на війні. Про паралелі думок. І хоча доводять, що паралельні лінії не перетинаються, геометрія Лобачевського стверджує, що вони все ж таки можуть перетнутися. Сподіваються на це і автори фільму «Паралелі». І герої фільму – українські бійці, які вірять, що нині як ніколи Україна має шанси на розвиток. І для цього їй перш за все потрібна єдність українців, підтримка ними українських захисників, відповідальність кожного за свою роботу і спільне прагнення миру і розвитку країні, громадянами якої всі ми є. Лише єдність, злагода і відповідальність за свої вчинки може подарувати мирне успішне життя нинішнім і майбутнім поколінням українців – працьовитим і талановитим. Приміром, таланти українців підтвердив і святковий концерт танцювальних і вокальних колективів міста, який завершив ранкові урочистості.  

foto 5_586x440

foto 6_586x440

foto 7_586x440

foto 8_586x440

foto 9_586x440

foto 10_586x440

foto 11_586x440

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.