Партнери проекту Вишеградської четвірки – учбові заклади Нової Каховки.

28 червня у місті Нова Каховка, в рамках міжнародного проекту «Запуск підвищення агроосвіченості. Студентські Агро Стартапи для сільських інновацій», та при підтримці Вишеградського Фонду, КП «Агенція регіонального розвитку» було організовано зустріч серед представників учбових закладів країн Вишеградської четвірки та викладачів Відокремленого структурного підрозділу “Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету”.

Учбовий заклад став партнером проекту, процес реалізації якого передбачає участь групи студентів та викладача куратора з метою презентації інноваційного проекту, який би підвищив рівень розвитку сільського господарства. Переможець отримає грошову винагороду на його реалізацію.

foto 2_586x440

Під час зустрічі представники шкіл Вишеградської четвірки презентували колегам свої учбові заклади та коротко доповіли про їх напрямок навчання.

foto 3_586x440

Мета проекту – це підтримка перетворення середніх шкіл і коледжів, орієнтованих на сільське господарство, у трьох країнах, які підписали угоду (Україні, Молдові і Грузії) в напрямку прозорої, проактивної, модульної та проектної форми навчання, подальшого стимулювання співпраці з агробізнесом, спираючись на відповідні уроки Вишеградської четвірки і Європейського Союзу. Студенти і викладачі з обраних агроосвітніх установ отримають безоплатну можливість: вивчати і навчатися передовим методам модернізації сільського господарства Вишеградської четвірки, а також застосувати набуті знання та навички в рамках своїх проектів по створенню нанопроектов.

foto 4_586x440

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.

Коментарі закриті.