Юний новокаховський боксер Максим Стародубець здобув перемогу на турнірі у Залізному порту.

20170623_105349_586x1042

Завершився Відкритий турнір з боксу, присвячений зіркам Лондонської Олімпіади, який у цьому році проводився вперше.  Турнір проходив у Залізному порту з 19 по 24 червня.

За словами ініціатора змагань, старшого тренера збірної Херсонщини з боксу Вадима Андріянова, змагання пройшли на високому рівні. Учасники і тренери задоволені проведенням турніру і двотижневими зборами, які пройшли перед його проведенням. В подальшому є намір проводити такий турнір щорічно, оскільки його метою є оздоровчий комплекс біля моря і бойова практика спортсменів. «Але без підтримки Херсонської обласної організації Федерації боксу України нічого б не вийшло. Велика подяка Олександру Олександровичу Трутнєву», – прокоментував Вадим Андріянов.

В турнірі взяли участь близько 70 юних спортсменів у вікових категоріях – школярі і молодші школярі – з усієї України.

Серед учасників були і новокаховські боксери – до речі, як хлопці, так і дівчата. Успішно виступив на турнірі  юний новокаховський боксер Микита Стародубець. Після двох зустрічей з боксерами з Южноукраїнська і Херсона Микита виборов перемогу і отримав Диплом  1 ступеня. Тренують юного спортсмена відомі новокаховські тренери Василь і Артем Царікови.

Як розповів головний вболівальник Микити – його батько Сергій Стародубець, за два тижні до проведення турніру юний спортсмен зміцнів, набрався сил і позитивних емоцій, зустрів нових друзів і чудово відпочив на морі під час двотижневих зборів. Збори пройшли під керівництвом тренера Андрія Геннадійовича Сац.

Після наполегливих тренувань і успіху на турнірі Микита трохи відпочине і розпочне підготовку до наступних – обласних змагань, які у вересні 2017 року мають пройти у Херсоні. Батько спортсмена Сергій Стародубець переконаний: зупинятися на досягнутому не слід. Найбільші перемоги ще попереду, тож до них потрібно наполегливо і старанно готуватися. Тому після нетривалого літнього відпочинку знову розпочнуться тренування.

          Вітаємо юного спортсмена Микиту Стародубця з перемогою і бажаємо подальших успішних виступів на найпрестижніших турнірах!

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.