На Новокаховському рибоводному заводі частикових риб пройшли урочистості напередодні професійного свята.

foto 1 (1)_586x440

Якщо бажаєте подивитись на успішно працююче підприємство – завітайте до Державної установи «Новокаховський рибоводний завод частикових риб», де працює потужний стабільний колектив, який очолює розумний господар, професійний знавець всіх секретів організації виробництва по вирощуванню риби Ігор Михайлович Дикуха.

foto 2_586x440

Це підприємство успішно розвивається, поповнюючи рибні запаси Дніпра, і не забуває подякувати своїм працівникам за роботу і привітати з нагоди професійного свята, яке відзначається у липні. Це день рибалки – професійне свято працівників рибного господарства України, яке щороку відзначається у другу неділю липня. Цього разу – 9 липня.

foto 3_586x440

За традицією, напередодні свята на заводі відбулися урочистості, які відвідав міський голова Володимир Коваленко. Він зізнався – із задоволенням завжди їде на підприємство, бо йому до вподоби чітка і зрозуміла система роботи, запроваджена директором заводу Ігорем Дикухою, і доброзичлива атмосфера, що панує в колективі. А також активна життєва позиція самого директора, який постійно в пошуку можливостей розвитку заводу. Перед урочистостями – спілкування з директором заводу Ігорем Дикухою і головою обласної профспілки працівників рибного господарства Юрієм Бочкалою.

foto 4_586x440

Незважаючи на передсвятковий день, частина працівників цього дня були на своїх робочих місцях, бо рибне господарство не знає вихідних. Решта працівників, хто завершив зміну, прийшли на урочистості. Їх привітав директор заводу Ігор Дикуха.

foto 5_586x440 (1)

Він порадів, що кожного року бачить у залі знайомі обличчя. Колектив вирізняється стабільністю, вже є свої династії. Люди цінують роботу на заводі, бо їх задовольняють  і умови праці, і заробітна плата, і рівень соціального захисту. На сьогодні Новокаховський рибоводний завод частикових риб є одним з кращих підприємств України.

«Разом з вами ми відзначаємо професійне свято вже десятий рік, – сказав Ігор Дикуха.  За ці 10 років це був шлях  досягнень і вдосконалення роботи підприємства. Коли ми починали – тут було багато проблем: вибиті вікна, зруйновані паркани, і всього 360 тис штук вирощеної риби на рік. А сьогодні – стабільно працююче підприємство, облаштована територія, згуртований     колектив, і 4 млн штук різновидових риб, які ми випускаємо зараз. Є з чим порівняти. За такий невеликий період ми з вами досягли вагомих результатів. Наше підприємство одне з кращих в Україні, ми – у першій трійці виробників.

В цьому році здійснили виробництво мальків щуки, сома і судака, виконали державне замовлення – крім нас в Україні цього ніхто не робить. Впроваджені в 2009 році нові технології вже беруть на озброєння інші підприємства. Завдяки нашій з вами праці ми відновимо рибні запаси Дніпра – традиційні для нашої річки популяції щуки, сома, судака, і залишимо нашим нащадкам це рибне багатство. Наші досягнення – це досягнення України. Наш завод представляє продукцію на престижних виставках. Підприємство добре знають за межами України.

Днями надійшла пропозиція від спеціалістів Латвії, які мають намір проектувати рибне підприємство поряд з  Каховською ГЕС. Нам запропонували співпрацю. І ми погодилися». Говорить Ігор Дикуха.

Працівників рибзаводу привітав міський голова Володимир Коваленко, який щороку  відвідує завод. За словами міського голови, на підприємстві приємно бувати, бо в кожному куточку тут видно результати роботи господаря, тут організована чітка система роботи, працюють професіонали своєї справи, отримують гідну заробітну плату і соціально захищені. Тут в пошані людська праця, за яку не забувають подякувати в день професійного свята.

foto 6_586x440

«Мені тут комфортно, бо я бачу елементи високої культури виробництва. І можливість стабільно працювати для десятків мешканців нашої громади. Як керівник міста знаю, наскільки це важливо для людей. Тому завжди поспішаю на ваш завод, щоб подякувати вам за стабільну роботу, за ваші успіхи і перспективні плани, які радують мене і як керівника, і як людину».

Володимир Коваленко вручив Грамоти та грошові винагороди за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, значні трудові досягнення працівникам рибоводного заводу – трактористу Руслану Лозицькому і гідробіологу 2 категорії  Ларисі Мартищук. А також Подяку міського голови – директору заводу Ігорю Дикусі. «Це – на знак  поваги від міської ради і виконавчого комітету до Вас як особистості і турботливого та професійного керівника»,- сказав Володимир Коваленко, вручаючи Подяку.

foto 7_586x440

foto 8_586x440

Голова обкому профспілок працівників рибного господарства Юрій Бочкала, звертаючись до колективу заводу, із сумом зазначив, що на сьогодні з трьох обласних підприємств рибної галузі  традиція відзначати професійне свято збереглася лише на Новокаховському заводі частикових риб: «Я дуже радий, що ваше підприємство стабільне, має достойний заробіток. Дякую керівнику, який вміло організував роботу».

foto 9_586x440

Юрій Бочкала побажав колективу успіхів і вручив Почесну Грамоту  Центральної ради профспілок головному енергетику підприємства Сергію Ластовці, головному інженеру Миколі Чечіну, працівникам заводу Валентину Василенку, Сергію Рефенку, а також Грамоти обласної профспілки – Віталію Архіпову, Олександру Мосьпану, Олександру Рачковському.

foto 10_586x440

Голова профспілки рибзаводу Людмила Шкуропат привітала колег і з гордістю повідомила: «Професійне свято зустрічаємо з перевиконанням багатьох планових показників. У Дніпро випустили 1 млн 564 тис мальків щуки – при плані 1 млн 530 тис шт., мальків судака – 200 тис замість 70 тис – майже в три рази перевиконали план. Мальків сома – 106 тис 500 штук – при плані 100 тис штук. Все це було досягнуто важкою працею – ускладнили роботу погодні умови. Однак спільними зусиллями ці перешкоди вдалося подолати».

Профспілковий лідер спільно з керівництвом заводу  відзначили роботу молодих спеціалістів – рибоводів Олександра Коршуна і Анатолія Якубу, а також подякували всьому колективу за успішну роботу.  Побажали здоров’я, добробуту в сім’ях, злагоди і достатку. Відмітили Грамотами і подарунками кращих працівників заводу.  

foto 11_586x440

foto 12_586x440

foto 13_586x440

Подарунки в цей день отримали всі працівники підприємства.

foto 15_586x440

Подарунок від колективу вручили і працівнику вищої кваліфікації Василю Титюку, який іде на пенсію.

foto 16_586x440

Як повідомив Ігор Дикуха, спільним рішенням керівництва і профспілкового комітету заводу до свята кожному робітнику буде виплачено ще й премію.

Людмила Шкуропат подякувала також всьому колективу за те, що відгукнулися на біду родини із села Обривка, яка постраждала в автомобільній аварії. Як відомо, загинув молодий чоловік, ще двоє дорослих і двоє маленьких дітей перебувають у лікарні. Працівники рибзаводу зібрали гроші, щоб допомогти цій сім’ї. «Дякую всім за те, що ви маєте добре серце, що відгукнулися на людську біду»,- сказала голова профспілки.

Нагадаємо, що 9 липня в Україні відзначається день працівників рибного господарства і день рибака.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.