Міський бюджет за перше півріччя перевиконано. Додатково отримані кошти – на підготовку міста до зими і нового навчального року.

foto 1 (1)_587x440

Відбулося позачергове засідання виконкому. Було розглянуто питання внесення змін до міського бюджету на 2017 рік. 13 липня це питання розглянуть депутати Новокаховської міської ради на черговому сесійному засіданні.

За 1 півріччя до бюджету міста надійшло 99 млн 949 тис грн. – бюджет за перше півріччя виконано на 106,1%. Понад план отримано додаткові фінансові ресурси у сумі 5,7 млн.грн. Тож є законне право збільшити загальний обсяг затвердженого бюджету по доходах і видатках і направити додаткові ресурси на вирішення найбільш актуальних міських проблем, зазначила начальник фінансового управління Ірина Фурсєєва. Звернень від головних розпорядників коштів надійшло багато. Однак до проекту рішення включено першочергові питання, які стосуються підготовки закладів міста до осінньо-зимового періоду, а також питання міжбюджетних трансфертів. Загалом з додатково отриманих у першому півріччі коштів розподілено 4 млн 545 тис 298 грн.

Розпорядженням голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва від 23.06.2017 року розподілено державну субвенцію, передбачену на погашення різниці в тарифах. Для Нової Каховки – це послуги водопостачання і водовідведення. Загальний обсяг субвенції – 17 млн 972 тис 11 грн 42 коп. Кошти розподілені між комунальними підприємствами «Міський водоканал», «Основа» і «Таврійський водоканал». Ці суми – борги комунальних підприємств по різниці в тарифах, що утворилася станом на 1.01.2016 року.

Розпорядженням КМ України від 11.05.2017 року №310-р виділено субвенцію на проведення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. А саме – на реконструкцію будівель, заміну вікон і дверей – дитсадкам «Ромашка» і «Теремок», Новокаховській музичній школі.

Розподілено залишки коштів медичної і освітньої субвенції. По ЦМЛ – це сума 160 тис 366 грн. Кошти направлено на придбання двох електрокардіографів, на поточний ремонт і на оплату за послуги теплопостачання.

Центру надання первинної медико-санітарної допомоги на закупку протитуберкульозних вакцин для дітей направлено 35 тис 269 грн.

Залишок освітньої субвенції у сумі 503 тис 544 грн спрямовано на оплату за природний газ за друге півріччя.

foto 2 (1)_587x440

По виконкому додаткові кошти будуть направлені на поступову заміну комп’ютерних програм і перезарядку вогнегасників. По ЦМЛ направлено 281 тис 330 грн. – на придбання меблів для оновленого інфекційного відділення, яке планують відкрити  у вересні поточного року. Також міській лікарні направляються кошти на проведення поточного ремонту. І 10 тис грн. – профспілковій організації лікарні для участі у Спартакіаді медичних працівників.

За рахунок перевиконання міського бюджету у першому півріччі 50 тис грн. направлено на надання матеріальної допомоги мешканцям міста. Адже кількість звернень зростає. Звернення стосуються допомоги на лікування.

На благоустрій міста буде направлено 455 тис 591 грн – трьом комунальним підприємствам: «Екосервісу» – 195 тис 591 грн – на освітлення вулиць і заміну ліхтарів на сучасні, менш енергоємні.

На відновлення цегельних парканчиків по вул..Історичній – 60 тис.грн. Роботи буде виконувати КП «НК ЖЕУ» (керівник Григорій Каневський).

КП «НК ШЕУ» (керівник Анатолій Гуртовий) отримає з міського бюджету 200 тис грн. на ремонт тротуарів по пр. Дніпровському.

КП «Екосервіс» – 60 тис. грн. на розробку норм вивезення твердих побутових відходів. Згідно закону, ці норми мають переглядатися один раз на п’ять років. В Новій Каховці останній раз переглядалися у 2010 році. Вони будуть затверджені на засіданні виконкому, після чого переглянуть і тарифи на вивезення сміття – вони не змінювалися вже протягом 7 років.

КП «Трудовий архів» отримає з міського бюджету 58 тис 910 грн на виплату працівникам заробітної плати на рівні мінімальної.

По відділу освіти – будуть направлені кошти на проведення поточних ремонтів у навчальних закладах: системи опалення у ЗОШ №4 – 18 тис 150 грн, ремонт покрівлі і системи водовідведення у СЗОШ №8 – 27 тис 48 грн і 7 тис 568 грн відповідно, на ремонт системи опалення у ЗОШ №10 – 12 тис 234 грн. В попередні роки такі роботи проводилися силами шкільних спеціалістів. В цьому році виконання робіт покладено на спеціальну бригаду , створену при КП «НК ЖЕУ». Підприємство уклало з навчальними закладами угоду на виконання робіт.

На поступову заміну меблів у перших класах шкіл також направлено кошти. За словами Володимира Коваленка, це додаткове заохочення для шкіл, які набирають найбільше перших класів. В цьому році два комплекти нових парт і стільців буде придбано для першокласників НВК №2 і СЗОШ №8, де набрано по три перших класи.

По відділу сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту направлено 25 тис 200 грн на придбання двох комплектів спортивної форми – для міської дівочої команди з футболу і для команди ново каховських держслужбовців.

На організацію проведення на найкращому рівні всеукраїнських змагань з шахів у Новій Каховці, з міського бюджету виділено 29 тис 500 грн на придбання годинників на шахові столи.

За рахунок додатково отриманих коштів з бюджету розвитку за перше півріччя буде здійснено наступне фінансування: Центру первинної медико-санітарної допомоги – на придбання електрокардіографа на заміну апарата, який вийшов з ладу і не підлягає ремонту; на виготовлення малої архітектурної форми у вигляді серця , яка буде  встановлена у майбутньому сквері закоханих на березі Дніпра – 27 тис. грн.. На розробку проекту і здійснення експертизи та проведення капітального ремонту покрівлі санітарного цеху – 40 тис грн. КП «Екосервіс».

На території Новокаховської міської ради діє пошукова група «Південь», яка розшукує останки бійців, загиблих в роки Другої світової, а також працює в зоні проведення АТО, де теж здійснює цю важливу пошукову місію. На прохання пошуковців про допомогу за рахунок міського бюджету буде придбано металошукач.

Для міста буде придбано квадрокоптер для використання його у загальноміських заходах. Його оренда в попередні роки обходиться місту значно дорожче, ніж придбання власного.

На реконструкцію магістральних теплових мереж направлено першу частину необхідних коштів – 460 тис грн.. Буде виконано роботи по зменшенню діаметру мереж, що дозволить економити теплоносій. Загальна вартість робіт – 860 тис. грн..

По відділу освіти: на капітальний ремонт сантехнічних систем – у садку «Журавлик» – 300 тис. грн., у садку «Казка» – 100 тис. грн.. Ремонт систем опалення – у садку «Теремок» – 200 тис. грн., «Оленка» – 250 тис. грн., на заміну віконних блоків  у дитсадку «Казка» – 250 тис.грн. , у дитсадку «Сонечко» – 81 тис 500 грн. на капітальний ремонт харчоблоку у садку «Ромашка» – 100 тис 99 грн.

По школах – на капітальний ремонт систем опалення Маслівської ЗОШ – 250 тис. грн., Новокаховського ліцею – 90 тис. грн.. На заміну віконних блоків у ЗОШ №3 – 15 тис. грн.. Це сума – частина співфінансування з міського бюджету. Як звернув увагу міський голова, допомогти школі у заміні вікон взявся  депутат Верховної ради Дмитро Білоцерківець, який до речі обирався не від нашого округу – він надіслав звернення  з відповідним проханням до Міністерства фінансів. Загальна сума робіт – близько 500 тис грн.. З міського бюджету на ці потреби буде витрачено 15 тис грн. Аналогічним методом співфінансування буде побудовано в Новій Каховці волейбольний майданчик по пр. Дніпровському, на території між спортивною залою «Будівельник» і стадіоном «Динамо». Загальна вартість проекту 1 млн 485 тис 330 грн.

По відділу культури: на капітальний ремонт  будівлі музичної школи, заміну вікон буде направлено 168 тис 150 грн. Картинній галереї на капітальний ремонт сантехнічних систем – 10 тис. грн.. Міському Палацу культури на придбання двох мікрофонів, які будуть розміщені над сценою – 25 тис. грн..

Як нагадав міський голова, своєї черги ще очікують об’єкти, загальна вартість робіт на яких загалом становить близько 30 млн грн..

         

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.