На особистому прийомі міського голови переважна більшість звернень – про матеріальну допомогу.

foto 1 (1)_586x440

10 липня міський голова Володимир Коваленко провів особистий прийом громадян, на якому побували 36 мешканців міста.

Було 3 колективних звернення, зокрема щодо благоустрою берега у Ц.Основі, проведення ремонту під’їзду у гуртожитку по вул.. Горького, 48, а також питання, пов’язане з рішенням опікунської ради.

foto 2 (1)_586x440

Найбільше звернень стосувалися надання матеріальної допомоги – їх цього разу було 16, мова йшла про допомогу в проходженні лікування внаслідок переважно онкологічних захворювань.

Вісім мешканців звернулися з приводу комунальних питань: ремонту покрівель, під’їздів, електропроводки, внутрішньо квартальних проїздів, благоустрою прибудинкової території.

foto 3_586x440

Три звернення стосувалися житлових питань – поліпшення житлових умов, користування загальними місцями у гуртожитку.

foto 4_586x440

Крім того, були звернення, пов’язані з роботою ОСББ, а також щодо порушення архітектурних норм при будівництві.

Є на прийомі і «безпроблемні» світлі моменти. Це прихід мешканців міста, які бажають подякувати за допомогу, надану їм раніше. Або візит земляків з Черкащини, які завітали, щоб передати привіт з маленької батьківщини міського голови і потиснути йому руку на знак поваги. Як це зробила Галина Петрівна Кітела, яка родом зі Сміли на Черкащині. З 1960 року мешкає у Новій Каховці. Чоловік її племінниці – голова Шполянської районної ради Олександр Миколайович Козуб. Дізнавшись, що міський голова Нової Каховки – його земляк, при нагоді через Галину Петрівну передав привітання з батьківщини і маленький сувенір. Чашку, на якій – карта Шполянського району. Серед зображених на ній населених пунктів Володимир Коваленко знайшов і своє рідне село Надточаївку. Був зворушений таким подарунком і одразу ж зателефонував земляку. Олександр Козуб дуже зрадів дзвінку. А Володимир Коваленко зізнався, що така дружня звістка з батьківщини потішила його серце. І пообіцяв: при першій нагоді обов’язково завітає до рідного краю, щоб поспілкуватися з новим другом.

foto 4_586x440

foto 5_586x440

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.