Обмежено рух вантажівок вдень, якщо температура повітря – понад 28° тепла.

50fcd3a074b0e3e06d2f66162433b6a0

Інспекція з дорожнього нагляду повідомляє, що згідно вимог Законів України «Про дорожній рух» та «Про автомобільні дороги», а також Постанови КМ України від 27.06.2007 року №879 “Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування», Державним агентством автомобільних доріг України з 1.06.2017 року введено тимчасове обмеження руху великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 т. і навантаженням на вісь 7 т. – автомобільними дорогами загального користування в денну пору доби за умови, коли температура повітря сягатиме більше 28° тепла.

Відповідно до розпорядження Херсонської ОДА від 22.05.2017 року №341 «Про забезпечення покриття проїзної частини автомобільних доріг загального користування області у 2017 році» на території обслуговування встановлені 22 комплекти дорожніх знаків на відповідних ділянках автошляхів.

Так на території обслуговування Новокаховського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Херсонській області, розташовано 4 автодороги загального користування, а саме Херсон-Нова Каховка-Генічеськ, Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на Таганрог), Дніпряни-Козачі Лагері, дорога в межах селища Плодове. У зв’язку з цим, власникам вантажних автомобілів та вантажоперевізникам рекомендовано обмежити рух вантажних автомобілів у денний час при здійсненні перевезень вантажів понад зазначену норму, або зменшити навантаження на автомобілі з метою уникнення можливого пошкодження проїзної частини. Забезпечити на територіях баражування або вантажних майданчиках місця відстою транспортних засобів та відпочинку водіїв.

В разі невиконання встановлених норм – до водіїв та власників транспортних засобів, які будуть здійснювати вантажоперевезення з порушенням законодавства, будуть застосовуватися заходи згідно діючого законодавства України.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.