Перевиконання дохідної частини Державного бюджету дозволило виділити додаткові кошти на термінові проблемні питання оборони, громадського порядку, безпеки і соціально-економічні питання.

29073

Верховна Рада 13 липня прийняла в другому читанні і в цілому запропоновані Кабінетом міністрів зміни до держбюджету на 2017 рік. “За” законопроект №6600 проголосував необхідний мінімум депутатів – 226 осіб,повідомляє «Сьогодні».

Як повідомляється в пояснювальній записці до документа, перевиконання дохідної частини держбюджету буде направлено на рішення “найтерміновіших проблемних питань оборони, громадського порядку і безпеки держави”, а також соціально-економічні аспекти.

В тому числі, фінансування військової операції на Донбасі планується збільшити на 2,66 млрд грн.

Ще 14,1 млрд гривень буде направлено на дофінансування субсидій на оплату послуг ЖКГ. Після внесення змін у бюджеті на ці цілі всього буде передбачено 61,2 млрд грн.

Також кошти виділяють митниці, розвідці, Службі безпеки, сфері освіти та культури.

Раніше спікер парламенту Андрій Парубій відзначав, що зміни бюджету необхідні, “щоб дати відповідь на ті соціальні та економічні виклики, які є в країні, для того, щоб забезпечити українські правоохоронні органи і сектор безпеки”.

Як повідомлялося, 21 червня Кабмін схвалив і вніс в Раду проект змін до держбюджету-2017, який передбачає збільшення витрат і доходів на 26 млрд грн, або приблизно на 3,5%, в тому числі по загальному фонду – на 25 млрд грн. 22 червня законопроект був прийнятий парламентом в першому читанні.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.