Підшефний катер «Нова Каховка» прибув до нашого міста.

foto 1 (1)_586x440

Учбовий катер «Нова Каховка» вирушив з Одеси в учбовий похід і 13 липня прибув у Нову Каховку.

Заступник начальника інституту Військово-морських сил Національного університету «Одеська морська академія» Олександр Анатолійович Веретенников – керівник походу. Ми поцікавилися у нього про особливості нинішнього навчання.

foto 2_586x440

Олександр Веретенников розповів: «Цей похід особливий тим, що починаючи з анексії Криму, коли Академія вийшла безпосередньо до Одеси – ми вперше запланували такий вихід на вашому рідному підшефному катері. І 21 курсант зараз проходить учбову практику. Курсанти – з різних областей України. Новокаховчан у складі команди нажаль немає. А треба. Тож ми запланували зустріч з військовим комісаром Нової Каховки з приводу набору новокаховчан на службу до ВМС України і безпосередньо – до команди підшефного катера».

Олександр Веретенников розповів про те, як поступово обживаються в Одесі, вирішуються і побутові питання моряків. Найпроблемніше з них – питання житла. А що стосується інституту – є надія, що у найближчі роки він стане Академією і розташується в новій будівлі. Так само, як і штаб ВМС України. Буде створено комплекс, до якого увійдуть всі навчальні заклади ВМС України – ліцей, коледж і інститут.

foto 3_586x440

foto 4_586x440

До речі, Олександр Веретенников з гордістю розповів про свого колишнього вихованця, а нині – командира катера «Нова Каховка» Євгена Табачуна, який дослужився до цієї посади за доволі короткий термін – два роки. Нині моряки оволодівають навичками за більш короткий термін. Цього потребує ситуація в Україні, зазначив Олександр Веретенников.

Підшефний катер «Нова Каховка» пробуде в нашому місті 4 дні. Знімуться з якоря у вівторок, 18 липня. За цей час новокаховчани зможуть відвідати катер, поспілкуватися з командою – таку екскурсію організують у неділю, 16 липня. А моряки тим часом оглянуть найкращі куточки  Нової Каховки, побувають в музеї, картинній галереї, міському Палаці культури, зустрінуться з керівництвом міста і військовим комісаром. А в суботу, 15 липня, відбудуться  шлюпочні перегони на призи міського голови Володимира Коваленка.

foto 5_586x440 (1)

foto 6_586x440

Тож, шановні новокаховчани, скористайтесь нагодою знову побачити наш підшефний катер «Нова Каховка», познайомитися з його командою. Моряки перебуватимуть у Новій Каховці 4 дні – до 18 липня.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.