В гостях у новокаховської родини Ромазанових.

foto 1 (1)_586x440

14 липня радник міського голови Вадим Мерзлов на прохання міського голови Володимира Коваленка відвідав сім’ю Ромазанових. Це велика, дружна родина новокаховчан, з якою міський голова познайомився під час особистого прийому. Мешкають Ромазанови у Новій Каховці з перших років заснування міста.

Вадим Миколайович завітав до сім’ї  з подарунками для найменших і великим продуктовим набором для всіх. Гостя зустріли з радістю і хвилюванням. Хлопчаки із задоволенням одразу почали розглядати подарунки.

foto 2_586x440

А господиня, Ніна Василівна, показала фотографії і розповіла, як потрапила до Нової Каховки. Адже мешкала у Караганді. Виявляється, спочатку на будівництво приїхали її сестра з чоловіком. А потім вже Ніна, закінчивши школу, завітала до сестри погостювати. Зізнається, що одразу закохалася у Дніпро і молоде місто. І твердо вирішила: «Буду жити тільки тут!».

На той час Ніна Василівна вже була заміжня. Чоловік працював на шахті, але погодився з пропозицією дружини і переїхав за нею до Нової Каховки. Працювали на будівництві Каховської ГЕС, а потім Олександр Григорович влаштувався на НКЕМЗ, де  35 років віддав інструментальному цеху. Він – Заслужений ветеран заводу. Ніна Василівна  спочатку влаштувалася на будівництві Каховської ГЕС, потім прийшла до комбінату комунальних підприємств, де пройшли 36 років її трудового життя – працювала економістом, бухгалтером. Була головним бухгалтером виробничого об’єднання житлово-комунального господарства. П’ятнадцять років працювала у виконкомі у відділі комунального господарства – разом з нині покійним Юрієм Миколайовичем Пятецьким дбали про комунальне господарство міста.  І після виходу на пенсію Ніна Василівна ще 10 років  була головним бухгалтером у міському відділенні ДАІ.

foto 3_586x440

У Новій Каховці в сім’ї Ромазанових  народилися дві доньки, потім з’явилися онуки. І нині тішать серце дідуся і бабусі троє чудових правнуків: в сім’ї однієї доньки підростає десятирічний Сашко, а у другої – Дмитро, якому теж 10 років,  і дев’ятирічний Ярослав, талановиті і веселі хлопчаки. Живуть поряд з бабусею і дідусем, у сусідній квартирі.

Ніна Василівна радіє – адже змалечку діти біля неї. І годувала, і спати вкладала всіх разом, і навчала найкращому. Мабуть тому вже у юному віці хлопці радують своїми талантами. Нині тішиться їх успіхами, завжди відвідує змагання і концерти, в яких беруть участь її талановиті правнуки. Кожен з них вже яскраво проявив свої таланти і уподобання.

Приміром Дмитро – Чемпіон з рукопашного бою, Ярослав відвідує студію бального танцю і захоплюється авіамоделюванням, а Сашко з Ярославом ще й виявляють цікавість до кулінарії – вже можуть самостійно приготувати сніданок, роблять випічку не гірше за мамину.

Ніна Василівна з гордістю показала дипломи і медалі своїх талановитих правнуків.

foto 4_586x440

foto 5_586x440 (1)

А вони тим часом із задоволенням розбирали подарунки – конструктори, які від керівництва міста їм передав радник міського голови Вадим Мерзлов.

foto 6_586x440

Вадим Миколайович запросив родину Ромазанових 16 липня, у неділю, прийти разом з допитливими хлопчаками на міську пристань, куди прибув підшефний катер «Нова Каховка». Ніна Василівна зраділа запрошенню, адже хлопці давно мріяли побачити катер і побувати на ньому. Тож попереду на велику родину чекає цікава екскурсія.

foto 7_586x440

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.