Херсонщину відвідав міністр юстиції України Павло Петренко.

27 липня Херсонщину відвідав міністр юстиції України Павло Петренко. У першій  половині дня він провів зустрічі з представниками бізнесу та фермерами Херсонщини, під час яких обговорювалися найбільш актуальні проблеми.

А потім у прес-центрі газети «Новий день» зустрівся з журналістами.

foto 2 (1)_586x440

foto 3_586x440

У прес-конференції також взяли участь начальник головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський, директор регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги  у Херсонській області Марина Єлісєєва, в.о. директора Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги Олексій Бонюк.  

Під час прес-конференції були озвучені підсумки роботи органів юстиції Херсонщини за перше півріччя 2017 року. Як повідомив Костянтин Хутковський, Херсонське обласне управління юстиції – одне з кращих в Україні. Він розповів про успіхи в роботі за перше півріччя 2017 року.

foto 1 (1)_586x440

foto 4_586x440

Говорить начальник головного територіального управління юстиції Костянтин Хутковський.

Керівник Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги Олексій Бонюк запросив мешканців Херсонщини скористатися можливістю відвідати центри надання безоплатної правової допомоги і отримати реальну допомогу у вирішенні своїх проблем, а також безоплатно зателефонувати за номером – 0-800-213-103, за яким можна консультаційно отримати безоплатну правову допомогу. Олексій Бонюк повідомив, що в подальшому буде запроваджено систему заохочення адвокатів, які найбільш активно допомагають громадянам в системі безоплатної правової допомоги.

foto 5_586x440

foto 6 (1)_586x440

foto 7_586x440 (1)

Журналісти дізналися, як пройшов візит міністра юстиції, про зустрічі і питання, з якими до нього звернулися бізнесмени та фермери області. На прес-конференцію прийшли мешканці Херсона, які розповіли про особисте звернення  до центрів надання безоплатної правової допомоги і про те, що  були приємно здивовані допомогою адвокатів і позитивним результатом вирішення своїх проблем.

foto 8_586x440

foto 9_586x440

Звертаючись до журналістів, міністр юстиції Павло Петренко зазначив: діяльність державних органів має бути спрямована на вирішення проблем, з якими звертаються люди. В кожній установі мають бути продумані зручні, сучасні умови надання послуг населенню. В міністерстві юстиції за доволі короткий термін вдалося провести відчутні реформи.

foto 10_586x440

Говорить Павло Петренко.

Павло Петренко звернув увагу на специфіку Херсонщини – область є аграрною. І тут наявні найактуальніші земельні проблеми, характерні для всієї України. Про них мова йшла під час зустрічі міністра з фермерами області.

foto 11_586x440

Говорить Павло Петренко.

Міністр юстиції зазначив, що незнання прав і законів призводить до драматичних ситуацій в житті багатьох українців. Нині їм активно допомагають бюро безоплатної правової допомоги, які розпочали роботу по всій території України.

foto 12_586x440

Говорить Павло Петренко.         

Журналісти мали можливість звернутися до міністра із запитаннями. Зокрема, ми поцікавилися, як вирішуватиметься подальша доля Новокаховського відділу РАЦС. Будівля належить управлінню юстиції, вже тривалий час не ремонтується і руйнується. В ній практично неможливо проводити урочисті реєстрації. Однак місто не може відновити цю споруду, оскільки вона не належить до комунальної власності. Від керівництва міста на ім’я міністра юстиції вже неодноразово надсилалися відповідні листи. Але проблему досі не вирішено.

Ми поцікавилися, чи відома Павлу Петренку  ситуація з новокаховським РАЦС. Ось що він відповів.

Нагадаємо, що у Новій Каховці бюро безоплатної правової допомоги знаходиться за адресою вул. Французька, 5. Бюро працює з 9.00 до 18.00. Телефон – 3-50-70.

 

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.