Катерина Малахова: “Діти – наше майбутнє. Але їх майбутнє – в руках дорослих». Благодійний розпродаж тістечок у Новій Каховці.

29 липня у сквері Сільських будівельників відбулася акція, яка об’єднала новокаховчан різного віку і професій заради того, щоб подарувати дітям з обмеженими фізичними можливостями радість повноцінного дитинства. Нині у Новій Каховці проживає 300 таких особливих дітей. Вони не можуть відвідувати дитячі майданчики, як інші діти. Але вони – теж діти, і мають право на яскраве, повноцінне дитинство. Ініціатор акції – чудова новокаховчанка, яка у 2011 році вже зробила Новій Каховці подарунок – дитячий майданчик. Це Катерина Малахова.

foto 2_586x440

Про свою ідею вона розповіла міському голові Володимиру Коваленку. Він підтримав цю наполегливу і щедру душею дівчину. І разом з депутатами Новокаховської міської ради теж взяв участь в акції.

foto 3_586x440

foto 4_586x440

foto 5_586x440

Завдяки Катерині Малаховій та її команді і всім, хто взяв участь в акції благодійного продажу тістечок, вдалося зібрати 14 тис. 721 грн для придбання спеціального обладнання, яке буде встановлено на дитячому майданчику на площі Сільських будівельників і дозволить відвідувати майданчик дітям з обмеженими фізичними можливостями.

foto 6_586x440

foto 7_586x440

foto 8_586x440

Сам захід навіть перевершив сподівання організаторів. Нова Каховка вкотре підтвердила свою небайдужість. Відгукнулися люди творчі, захоплені кулінарією і живописом, співами і танцями.

foto 9_586x440

foto 10_586x440

foto 11_586x440

foto 12_586x440

Свої таланти вони дарували всім, хто прийшов на акцію. І вийшло справжнє, щире, веселе і яскраве дитяче свято. Діти із задоволенням малювали, робили мильні кульки і сувеніри, смакували тістечками, власноруч виготовляли веселих поросят з пляшок та квіти з повітряних кульок, брали участь у спортивних конкурсах, танцювали і співали разом з юними новокаховськими артистами. Того дня навіть прогноз синоптиків не справдився – дощ розпочався вже після проведення акції. Отже, добру справу підтримали всі добрі сили.

foto 13_586x440

foto 14_586x440

foto 15_586x440

foto 16_586x440

foto 17_586x440

foto 18_586x440

Після проведення акції Катя Малахова, яка нині є засновником благодійної організації «Соняшник миру» у Бостоні, побувала в нашій студії і розповіла про ідею створення організації, про допомогу, яку протягом кількох років бостонці надали Херсонщині і зокрема Новій Каховці. І про те, як виникла ідея проведення акції і як було зібрано активну команду новокаховчан, які допомогли втілити задумане в життя.

foto 19_586x440
Повністю інтерв’ю з Катериною Малаховою ви зможете почути у нашому випуску 5 серпня. А сьогодні – фрагмент інтерв’ю.
Говорить Катерина Малахова.

На своїй сторінці в мережі Фейсбук Катерина Малахова написала – «Від усього серця хочу подякувати всій команді небайдужих людей, які протягом одного тижня, а дехто і за менший час змогли провести розкішне свято для дітей Нової Каховки. Велика вдячність нашим мамам, бабусям, сусідам, друзям за те, що знайшли час і з любов’ю приготували чудові солодощі для благодійного розпродажу».

foto 20_586x440
Своїми кулінарними здібностями порадували Галина Пономаренко, Лідія Саєнко, Людмила Жучок, Наталія Іванюшкіна, Людмила, Олександра, Світлана, Наталія. Окрема подяка підприємству «Берислав –хлібозавод» і піцерії «Піца Челентано» за надання власної випічки. Безкоштовні майстер-класи для дітей організували Ірина Ражева (Домик Хобби), Настя Борисова,Анна Гаврилюк, Катя Байдусь, Наталія Гарська, Ксенія Міщенко. Діти були так захоплені, що не хотіли розходитися навіть тоді, коли пішов дощ.
Подяка Олександрі, яка прийшла з повітряними кульками і з дітьми робила з них різноманітні кумедні фігурки. Всі отримані кошти Олександра передала на придбання обладнання на майданчик. Подяка родині Зосименко – вони разом зі своїми дітьми запропонували дітям веселі розваги з мильними кульками та інші конкурси.

Діти із задоволенням малювали на шпалерах, писали побажання.

foto 21_586x440

Залишив свої побажання новокаховчанам і міський голова Володимир Коваленко, який написав «Моє рідне місто – щасти тобі».

foto 22_586x440

До речі, міський голова на благодійному розпродажу придбав безліч тістечок та іншої випічки, і всю її роздав дітям та їх батькам. А також разом з депутатами Сергієм Хоменком, Олександром Афанасьєвим, Наталією Марченко взяв участь у аукціоні, де придбали тістечко за рекордну суму. Його власником одразу став хлопчина, що побував на дитячому майданчику.

Катерина Малахова висловлює щиру вдячність всім, хто долучився до проведення благодійного розпродажу і хто надав цікаві лоти для розіграшу. Це кофейня-бар (директор Анжела Ахмедова), де накрили щедрий стіл для особливих діток та їх батьків – на 15 осіб. Лоти надали піццерія «Челентано», салон краси «Аннушка» (директор Арменуї Мелконян) , косметологи Анна Голованова і Тетяна Маркова, кінотеатр «Юність» (директор Галина Гірна), інструктор йоги Надія Ільясова, культурно-розважальний комплекс «Прем’єр», автор книги «Щоденник мандрівника» Ірина Зосименко, художник Світлана Дундер, яка також представила в якості лотів дитячі м’які іграшки ручної роботи. Настільні ігри надала Інесса Подофа. Щира подяка за надані для розіграшу білети Новокаховській міській типографії.

foto 23_586x440

foto 24_586x440

Святу додали яскравих барв та емоцій талановиті, чудові артисти зі збірної команди Юлії Петрійчук – Катерина Петрійчук, Ольга Осіння, Вікторія Пірожок, Таїсія Гузь, Юхим Мигович, Яна Компаніченко, Валерія Чапле, Володимир Хайба.

foto 25_586x440

foto 26_586x440

foto 27_586x440

До рангу справжнього чарівника прирівняли Олександра Кураса, завдяки якому передбачений синоптиками дощ під час проведення акції на щастя не розпочався. За встановлення гойдалок подяка Дмитру Сидорчуку. І за допомогу в розміщенні флаєрів на території міста подяка Наталії Водоп’яновій, Вікторії Конопльовій, Любові Мисик. Ірині Петровій – за організацію футбольного конкурсу і допомогу в проведенні майстер-класу, Юрію Дяченку – за допомогу і надану воду, Наталії – за проект «Дитина без обмежень». Подяка кафе «Смайл» за допомогу і підтримку у проведенні заходу.

foto 28_586x440

foto 29_586x440

foto 30_586x440

«Дорога команда, моє серце належить вам! Саме вашими зусиллями і стараннями свято вдалося! У особливих діточок та їх батьків з’явилася надія і цю надію подарували ми з вами! Далі – важлива робота по замовленню обладнання, перемовини з постачальниками. Вже відкрито рахунок в банку, куди перераховані всі зібрані кошти», – написала Катерина Малахова.

Щиро дякуємо за небайдужість і активність всім, хто долучився до акції. Саме так ми наблизимо щасливе, повноцінне життя до кожного новокаховчанина – і дитини, і дорослого. Не будьте наодинці зі своїми проблемами. Приєднуйтесь до спільного їх вирішення.

foto 31_586x440

foto 32_586x440

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.