Друга річниця Національної поліції України – вітання для новокаховських правоохоронців

4 серпня в Україні відзначили День Національної поліції. Свято було започатковано указом президента Петра Порошенка від 10 грудня 2015 року, дата 4 серпня пояснюється тим, що це день підписання президентом Закону України “Про Національну поліцію”.

foto 2_586x440

Працівників поліції Нової Каховки з нагоди професійного свята, другої річниці Національної поліції України привітали міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, міський голова Таврійська Микола Різак, голови Дніпрянської і Райської рад Анатолій Білий та Іван Коваль, прокурор міста Олександр Король.

foto 3_586x440

Колег привітав начальник Новокаховського відділу поліції, підполковник Сергій Сидоренко. Він вручив грошові премії кращим працівникам новокаховської поліції – Олександру Ющенку, Валерії Гринь, Сергію Лєонову, Іллі Зеленському, Івану Хакуну, Антону Кучеренку, Володимиру Граянку, Олександру Харченку, Євгенію Басову, Сергію Шарапову.

foto 4_586x440

foto 5_586x440

foto 6_586x440

Поліцейським Нової Каховки щирі побажання висловив міський голова Володимир Коваленко: «Хочеться по-людськи вам подякувати. Вірю, що ми обов’язково житимемо у суспільстві, де будуть чітко визначені поняття обов’язків і прав, де буде повага до поліцейського як представника держави, що захищає законність і порядок. Вірю в краще майбутнє нашої України. Життя в місті продовжується в усіх напрямках. І саме ви даєте можливість жити місту з відчуттям захищеності. Бажаю вам і вашим родинам щастя і миру. Зустрічаючи вас, в мене ніколи не виникає бажання вас у чому-небудь звинуватити. Бо знаю, що владу і поліцію дозволяють собі звинувачувати у чому завгодно. А важливіше зрозуміти вашу роботу і підтримати вас».

foto 7_586x440

Володимир Коваленко вручив премії працівникам поліції – Валерію Новицькому, Тетяні Кучеренко, Тетяні Черняєвій, Івану Карпову, Олександру Петрову.

foto 8_586x440

foto 9_586x440

Начальник Новокаховського відділу поліції Сергій Сидоренко, звертаючись до колег, зазначив: незважаючи на нелегкі нинішні часи в Україні, реорганізацію, дефіцит кадрів і матеріально-технічного забезпечення, необхідно розуміти, що ми живемо в історичні часи змін. І стоїмо біля витоків народження нового державного органу – Національної поліції. Тому кожен розуміє свою відповідальність у формуванні нової поліції, у налагодженні її ефективної роботи.

Сергій Сидоренко побажав миру, добра, здоров’я колегам та їх сім’ям. І подякував за роботу.

Міський голова Таврійська Микола Різак привітав і зазначив – 50% успіху поліцейських – їх вихід у люди. Вже їх присутність на території сприяє порядку в місті. Він подякував поліцейським, які працювали в Таврійську, і поділився тривогою про те, що нині Таврійськ залишився без поліцейських. Але висловив сподівання, що ситуація зміниться. Микола Різак подякував за роботу і вручив премії Марині Бурдюг і Валерію Новицькому.

foto 10_586x440

foto 11_586x440

Прокурор міста Олександр Король приєднався до привітань, побажав здоров’я та успіхів у службовій діяльності, кар’єрного зростання, особистого щастя і благополуччя.

foto 12_586x440

Привітав працівників поліції і прокурор Іван Подоляк, який безпосередньо співпрацює з Новою Каховкою: «Ми розуміємо, як важко вам працювати в нинішніх умовах. І цінуємо вашу роботу. Серед вас – чудові професіонали, які працюють понаднормово, віддаючи роботі основну частину свого життя» Він побажав поліпшення матеріально-технічної бази, збільшення кількості працівників, і надійного тилу вдома. Щоб рідні цінували, розуміли і підтримували».

foto 13_586x440

За роботу працівникам поліції подякували голови Дніпрянської і Райської рад. І побажали – залишайтесь людьми, з чистими намірами, гарячими серцями, холодними головами.

foto 14_586x440

foto 15_586x440

Начальник Новокаховського відділу поліції Сергій Сидоренко подякував гостям за привітання і відзнаки кращих поліцейських, і за допомогу в поліпшенні умов роботи поліцейських. Та зазначив: правоохоронці розуміють свою відповідальність перед громадою. Тому в разі виникнення ситуацій, при яких порушено ваші права, є загроза здоров’ю або життю – звертайтесь до Новокаховського відділу поліції за номером 102.

Нагадаємо телефон гарячої лінії Національної поліції України – 0-800-50-02-02.

Якщо ви бажаєте стати працівником поліції, всю необхідну інформацію можете отримати на сайті Головного Управління Національної Поліції у Херсонській області.

[SvenSoftSocialShareButtons] Вы можете залишити коментарій, аба посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.