Новокаховчани вирушили на службу до Національної гвардії України.

15 серпня троє новокаховчан відбули для проходження строкової служби в Національній гвардії України. Біля військкомату їх проводжали рідні та друзі.

Напутні слова призовникам висловив військовий комісар: «Кожен чоловік має виявити мужність і виконати свій обов’язок і пройти строкову службу у Збройних силах. Особливо сьогодні, коли Україна потребує захисту. Юнаки, які сьогодні вирушають на військову службу, добровільно прийшли до військкомату і висловили бажання служити. Молоді, фізично міцні і розумні хлопці вирушають на службу до елітних військ – спецпідрозділу Національної гвардії України в місті Одеса. Не забувайте – коли ви одягнете військову форму, для вас це буде не просто служба. В українській армії ви – представники новокаховської громади. Тож достойно служіть». Призовникам побажали наполегливо оволодівати військовою наукою, і достойно пройти школу армійської мужності, загартувавши найкращі якості справжнього чоловіка-захисника. А хто виявить бажання – продовжити військову службу.

foto 2 (1)_587x440

foto 3_587x440

Побажати успішної служби юнакам прийшли люди, які свого часу пройшли строкову службу в різних родах військ ще в радянські часи, були учасниками афганської війни, проходили службу в зоні проведення АТО.

foto 4_587x440

foto 5_587x440

Десять років назад в Новій Каховці було запроваджено традицію урочистих проводів юнаків на армійську службу. «Так повинно бути, бо призовники мають відчути важливість етапу життя, який починається з початком строкової служби, і силу підтримки рідних, друзів, земляків, які чекатимуть на їх повернення»,- сказав, звертаючись до новобранців, міський голова Володимир Коваленко. Пригадав свою службу, коли знаходився від рідного дому за кілька тисяч кілометрів, і листи йшли до батьків місяць. Нині засоби зв’язку більш сучасні. Тож побажав хлопцям частіше надсилати звістки про себе, щоб рідні не хвилювалися. Висловив надію, що на українську землю повернеться мир, і сильна українська армія буде цьому запорукою. Володимир Коваленко вручив призовникам подарунки, які знадобляться їм під час проходження служби.

foto 6 (1)_587x440

Полковник запасу, ветеран Збройних сил України, учасник бойових дій в Афганістані Віктор Лєбєдєв – прикордонник. Пригадав, як важливо було для нього в день прикордонника почути дзвінок від солдата, який розшукав його через 42 роки і з яким разом служили. Армійська дружба долає час і відстань, зазначив він. І розуміння цього прийде з перших днів служби. Армія – це моноліт. І сила армії – в єдності бійців. Полковник Лєбєдєв побажав призовникам відчути важливість цих слів.

foto 7_587x440

foto 8_587x440

З Божим благословенням до юнаків звернувся секретар Новокаховської єпархії, протоієрей Миколай. Побажав не втрачати віри – щоб вона була глибоко в душі. Розуміти відповідальність людини, яка тримає в руках зброю. І спрямовувати її лише на захист. Кожному з призовників він вручив святий образ з молитвою за Україну.

foto 9_587x440

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.

Коментарі закриті.