15 років назад відбувся перший фестиваль “Таврійські ігри”.

16 серпня 1992, 15 років назад, у Каховці відбувся перший фестиваль «Таврійські ігри». Його засновником і організатором був Микола Баграєв.

В програмі фестивалю були конкурс краси, пивний конкурс, спортивні змагання та шоу-програми, в яких брали участь учасники з різних країн. Серед учасників фестивалю були відомі українські та зарубіжні музиканти – Кріс Норман, Ані Лорак, Скрябін, Руслана, Ірина Білик, «Машина времени», Анжеліка Варум, Філіп Кіркоров, Олександр Пономарьов, Алла Пугачова. Це був фестиваль музики, краси і спорту.

За час його проведення – з 1992 по 2008 рік – на фестивальній сцені виступили понад 230 артистів із 17 країн світу. У перші роки це були рок-гурти «Агата Крісті» і «Наутілус Помпіліус», зірки західної сцени – британці Саманта Фокс і Кріс Норман. Згодом місця на фестивальній сцені все більше посідали вітчизняні виконавці – Ані Лорак, Тіна Кароль, «Океан Ельзи», «Скрябін».

Кілька років на фестивалі вручали премію «Золота жар-птиця». Крім концертної частини, були спортивні змагання і конкурси краси, парусні регати і пивні чемпіонати.

Перший фестиваль «Таврійські ігри» пройшов спільно з новокаховським «Рок-н-ролом Таврійським», і  присвятили його 500-річчю від дня заснування козацтва. Серед учасників фестивалю було 46 рок-гуртів.

Однак, за словами Миколи Баграєва, провівши фестиваль 17 разів, зрозумів, що проект виконав свою історичну місію. Та й організація безкоштовного фестивалю із зірковими гостями стала економічно неможливою. Тож в подальшому є намір створити новий, але комерційний фестиваль

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.

Коментарі закриті.