Внаслідок теракту в Іспанії загинули і постраждали громадяни 24 країн.

17 серпня в Іспанії сталося два кривавих теракти. Спочатку  мікроавтобус наїхав на пішоходів у туристичному центрі Барселони, а пізніше мінівен – на людей у Камбрільсі. Внаслідок обох терактів  загинули 13 осіб, близько 100 чоловік постраждали.

Як повідомляє департамент консульської служби МЗС України, українців серед загиблих та поранених немає. Серед жертв теракту – громадяни Франції, Німеччини, Іспанії, Нідерландів, Аргентини, Венесуели, Бельгії, Австралії, Угорщини, Перу, Румунії, Ірландії, Греції, Куби, Македонії, Китаю, Італії і Алжиру. Однак точних даних про те, хто з них загинув, а хто поранений, ще немає. У зв’язку з важким станом декого з постраждалих, число жертв теракту може зрости.

Поліція змогла попередити ще кілька подібних терактів. Наступного дня після терактів в іспанських містах триває посилене патрулювання вулиць, на місцях працює поліція. Триває пошук причетних до скоєння терактів. Правоохоронні органи Іспанії повідомляють, що головним підозрюваним у скоєнні теракту в Барселоні є 17-річний Мусса Укабір, якого розшукують.

18 серпня на місце трагедії в Барселоні почали сходитись люди, щоб вшанувати пам’ять жертв теракту. Вони приносять квіти до імпровізованого меморіалу.

18 серпня опівдні в Барселоні оголошено хвилину мовчання в пам’ять про жертв атаки терористів. У Каталонії оголошено триденну жалобу, повідомляє уряд регіону.

Керівництво муніципального транспорту скасувало плату за проїзд в метро і на автобусах у зв’язку з Світові лідери висловили співчуття у зв’язку з терактом в Барселоні. Президент України Петро Порошенко і міністр закордонних справ Павло Клімкін засудили теракт в Барселоні, зазначивши: «Терору немає шансів проти єдності».

На згадку про загиблих в результаті теракту в Барселоні шпиль розташованої в Нью-Йорку головної будівлі Всесвітнього торгового центру підсвітять квітами іспанського прапора. Вогні Ейфелевої вежі в Парижі вимкнули на годину в пам’ять про загиблих під час теракту в іспанському місті Барселона.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.

Коментарі закриті.