Прем’єр-міністр України доручив з’ясувати причини підвищення цін на зріджений газ.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив профільним міністерствам, Антимонопольному комітету, Державній фіскальній службі та правоохоронцям розібратися з підвищенням цін на зріджений газ.

Про це Гройсман заявив під час міжвідомчої наради в Кабміні, передає прес-служба Кабміну.

Відтак глава уряду доручив відомствам з’ясувати причини підвищення цін на зріджений газ, а також вжити заходів для зниження вартості палива до 15 вересня.

Також Гройсман доручив ДФС та правоохоронцям проаналізувати учасників ринку автогазу, особливо “недобросовісних трейдерів”.

Окрім того, на нараді зазначили, що, за інформацією ДФС, за 8 місяців цього року обсяг імпортованого газу збільшився на 70 тис. тонн, порівняно з аналогічним періодом минулого року, і перевищив 600 тис. тонн. Разом з тим значно скоротилася кількість трейдерів, що постачають зріджений газ з Росії, звідки Україна отримує найбільше цього виду палива.

Як повідомлялося, ціни на скраплений газ на українських АЗС ростуть рекордними темпами. За місяць – майже на 40% до понад 16 грн за літр. Основною причиною зростання цін на автомобільний газ називають дефіцит ресурсу. Також вплинула зупинка на планові ремонти заводів в Білорусі.

Але, за твердженнями експертів, ціни на газ повинні знизитися до кінця року, повідомляє «Українська правда».

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.

Коментарі закриті.