Співпрацю Нової Каховки і Національного природного парку «Нижньодніпровський» закріплено угодою.

14 вересня у Новій Каховці у малій залі виконкому відбулося підписання Угоди про співробітництво та спільну діяльність у сфері розвитку туристично-рекреаційної діяльності між Новокаховською міською радою і Національним природним парком «Нижньодніпровський».

Свої підписи на цьому важливому документі поставили міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко і директор Національного природного парку «Нижньодніпровський» Олексій Чачібая.

foto 2 (1)_586x440

foto 3_586x440

Свідками цієї події стали начальник відділу рекреації НПП «Нижньодніпровський» Сергій Шкарупа, секретар Новокаховської міської ради Олександр Лук’яненко, керуючий справами виконкому Василь Акуленко, голова Громадської ради Лариса Житченко, депутати Новокаховської міської ради Віталій Перетятько, Сергій Хоменко, Сергій Євстратов, керівник КП «Агенція регіонального розвитку» Вячеслав Костенюк.

foto 4_586x440

Важливість події підкреслив міський голова Володимир Коваленко: метою співпраці є ефективний розвиток території Нової Каховки і привабливого іміджу як самого міста, так і Національного природного парку, популяризації потужного потенціалу нашого краю в культурно-історичному і  туристичному напрямку.

Детальніше про подальші плани співпраці розповів присутнім директор Національного природного парку «Нижньодніпровський» Олексій Чачібая.

Від імені всіх, хто був причетний до розробки проекту, від імені команди, яка тривалий час працювала над ним і врешті забезпечила підписання угоди, до присутніх звернувся секретар міської ради Олександр Лук’яненко.

Про парк «Нижньодніпровський» і перспективи його розвитку розповів начальник відділу рекреації НПП «Нижньодніпровський» Сергій Шкарупа.

foto 5_586x440

foto 6 (1)_586x440

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.

Коментарі закриті.