Міська галерея запрошує на Вересневе бієнале.

Не кожне місто може похвалитись своєю картинною галерею. Нова Каховка – не з них. Наразі окремий зал відведений для виставки, яка була відкрита до Дня незалежності, де презентовані картини художників-реалістів. На них відтворена краса української землі та її людей. Серед заходів присвячених Дню міста, міська картина галерея ім. А. С. Гавдзинського 22 вересня також презентувала виставку місцевих художників та майстрів декоративного мистецтва – «Вересневе бієнале».

2_586x440

Урочисте відкриття відбулось в присутності місцевої преси, мешканців та гостей міста, і звісно новокаховського художнього бомонду. Першою слово взяла директор закладу Олена Михайленко. Вона відмітила, що за традицією подібний захід організовується раз в два роки і приурочений не лише до святкування Дня міста, а й до Дня художника України, який святкується 2 жовтня. З відкриттям виставки всіх привітав і куратор мистецької події Володимир Сироватко.

Головним натхненням художників регіону звісна стала Херсонщина, зокрема Нова Каховка. Більшість пейзажів зображають красу та велич міста. Яскравим прикладом можуть стати роботи Олени Манжай, викладача дитячого будинку творчості, яка зображує Нову Каховку неповторним, власним почерком. Постійний учасник художніх проектів Валерій Черненко, відомий як «майстер альтанок», також представив на розгляд свої роботи.

3_586x463

Олена Манжай. Мурка

Значна частина учасників бієнале виставляють свої роботи вперше. Своїм дивовижним художнім баченням вразив Олександр Назаров – заступник начальника міської поліції. Він надав галереї 9 своїх робіт, 5 з яких презентовані на виставці. Серед дебютантів свій мистецький потенціал продемонстрували пейзажист Ігор Євтухов, Альона Лайчук та інші.

Продовжують радувати своїм неповторним баченням метри ті відомі майстри художнього пера: викладач школи мистецтв Катерина Гончаренко – художниця особливого стилю, Юлія Розенцвейг – майстер яскравих розмашистих натюрмортів, Валерій Івченко, який здається відшукав натхнення у романтизмі, Микола Ракша, Світлана Дундер та багато інших. Признаний гуру Олексій Іванов та його учні також надали галереї свої роботи, більшість з них яскраві та неповторні натюрмоти.

4_586x468

Світлана Дундер. Родина

5_586x495

Юрій Грицаєнко. Натюрморт. Фрукти та лілії

 

6_586x446

Олексій Іванов. Легкий живопис

7_586x463

Микола Ракша. Екстрим

8_586x423

Юлія Розенцвейг. Півонії

9_586x1045

Валерій Івченко. Квіти живокосту

10_586x780

Катерина Гончаренко. Осінні айстри

Окремий зал склала експозиція майстрів декоративного мистецтва. Декоративний напрямок представлений різноманітною графікою, розписом та різбленням по дереву, керамікою, гіпсовими скульптурами. Окремо слід відзначити глубоко мистецькі роботи маркером Юрія Собка та Володимира Вітюніна.

11_586x432

Валентина Гетьман. Казковий вечір

12_586x875

Анатолій Обелець. Мушля

13_586x821

Володимир Вітюнін. Вікно в Крим

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.

Коментарі закриті.