Учасник Х-фактору Артур Логай – гість Нової Каховки на ювілейному святі міста (ВІДЕО).

На день міста до Нової Каховки завітав зірковий  гість – наш земляк Артур Логай. Йому 24 роки.  Народився у смт Веселе Запорізької області, своїм вокальним талантом зміг підкорити суворих членів журі «Х-фактору-5» у 2014 році. Його вважали одним з найбільш яскравих учасників проекту. Артур Логай захоплюється творчістю Святослава Вакарчука. Перша пісня, яку молодий вокаліст виконав, була «Океану Ельзи» «Дякую».

Участь в Х-факторі була давньою мрією молодого співака. Потрапивши на проект, Артур Логай успішно виступав, і в разі перемоги мріяв половину виграних грошей витратити на дитячий будинок, а решту – на подальший розвиток вокального таланту і запис пісень.

Нині Артур працює в Києві ведучим у караоке-ресторані і на різноманітних заходах, знімається у кіно, записує нові пісні.  Займається спортом, багато читає, і полюбляє готувати смачні страви. Його улюблений вислів – «Не той великий, хто ніколи не падав, а той, хто падав і вставав». Життєвий девіз – «Тут і зараз!».

Артур Логай 23 вересня став гостем Нової Каховки і заспівав на святковій сцені з нагоди ювілею нашого міста! Пропонуємо вам переглянути відео.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.

Коментарі закриті.