Міська дитяча бібліотека підвела підсумки літних читань.

Книга приходить до кожного з нас у дитинстві. Шана і любов до книжки починається з колиски, від батька та матері. В четвер, 21 вересня 2017 року, найактивніші та найкращі читачі новокаховської дитячої бібліотеки нарешті отримали свої пам’ятні відзнаки. Учні з усіх шкіл міста протягом літа брали участь у спеціальній заохочувальній читацькій акції «Лідер читання – 2017».

Розпочиналося свято ще у холі бібліотеки, де юні читачі взяли участь у творчих перегонах, девізом яких став цьогорічний девіз Української Бібліотечної Асоціації «Бібліотека: знай, мрій, твори».  Дітям було запропоновано скласти колаж, який би уособлював собою власну мрію.

2_587x440

3_587x440

Переможцями конкурсу стали ті діти, хто зміг осилити складену бібліотекарами програму за бібіліографічним покажчиком. Або, висловлюючись простою мовою, той, хто прочитав усе, що було необхідно та навіть більше. Відзначали дітей за двома окремими категоріями: молодшачки (1-4 клас) та старшачки (учні 5-9 класів).

Сам захід став можливим завдяки тісному співробітництву дитячої бібліотеки та її партнерів з меценатами та владою міста. Зокрема, директор бібліотеки Валентина Карпенко подякувала депутатам Сергію Хоменку, Олександру Афанасьєву, а також приватному підприємцю Роману Савичу, які затвердили кошторис і виділили кошти.

4_587x646

Для наочного сприйняття та формування зацікавленості у дітей працівники шкіл, сама бібліотека та батьки протягом сезону організовували тематичні стелажі та книжкові виставки для дітей молодшої групи.

Олена Ярцева – бібліотекар молодшого відділу, з гордістю промовила, що цього року юні читачі встановили читацький рекорд. 36 дітей повністю виконали читацький план. Дехто вже не вперше отримав відзнаку, а є навіть такі, хто отримав її втретє. Особливою активністю в цій категорії відзначились новокаховська гімназія та ЗОШ №2. Про успіхи дітей старшої групи розповідала Ольга Носенко. Вони відзначила, що особливу роль в тому, що діти взагалі читають, відіграють батьки. Від усього серця їм подякувала за наше думаюче майбутнє. Серед старшачків відмітились 1, 2 та 9 школи. Від переможців виступила учениця 8-Б класу 4 школи – Аліса Васильєва. Вона розповіла про книгу, яка зачіпила її за живе, а маленький Данило поділився сюжетом своєї улюбленої казки зі всіма охочими.

5_587x330

6_587x440

Після урочистого представлення лідерів читання – 2017, провідний бібліотекар  старшого відділу Гайдай Світлана Вікторівна підвела підсумки акції «Творчі перегони: Бібліотека: знай, мрій, твори». Усі присутні слухали мрії  читачів та відмічали творчу та яскраву індивідуальність кожної роботи.

7_587x440

8_587x499

Після розгляду колажів настала урочиста мить свята – нагородження почесними грамотами усіх присутніх лідерів читання. Нагороди вручала заступник директора Новокаховської ЦБС  з наукової роботи Роза Сидоренко. Бібліотекарі підготували своїм читачам ще один, особливий сюрприз.  Спочатку дітей запросили згадати прочитане за допомогою електронної гри «Вгадай книжку», а потім і порадували тортами та солодощами.

9_587x440

За ствердженням вчених, читання книг збільшує ваше життя на декілька років, знижує рівень стресу на 68%. Зрештою читання збагачує нас знаннями, емоціями, образністю мислення. Тож, шановні слухачі новокаховського радіо, читайте, а ще краще залучайте до цього процесу своїх дітей та онуків!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.

Коментарі закриті.