Напередодні дня машинобудівника у Новій Каховці побував голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

22 вересня у Новій Каховці побували голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв та делегація керівників найбільш потужних промислових підприємств області. Їх зустріли міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко і секретар Новокаховської міської ради Олександр Лук’яненко.  Про мету свого візиту Андрій Гордєєв розповів журналістам. Говорить Андрій Гордєєв.

Голова Херсонської ОДА та керівники підприємств області побували на новокаховському підприємстві «Олеся», оглянули потужності, поцікавилися можливостями і перспективами подальшого розвитку підприємства.

2_586x440

3_586x440

Керівник «Олесі» Валерій Сєров розповів про роботу підприємства і його можливості.

4_586x440

5_586x440

6_586x440

Серед об’єктів, які зводить підприємство «Олеся» – новий будинок по вулиці Затишній. Як розповів секретар міської ради Олександр Лук’яненко, будинок зводиться за новими технологіями. Повернулися до панельного будівництва, панелі сучасні – утеплені зсередини. Будівництво розпочато у 2010 році, залучено приватні інвестиції. Квартири типові. Двокімнатна площею до 60 м2. В будинку переважно одно – і двокімнатні квартири. В них одразу під час будівництва встановлюються газові котли, прилади обліку, постелена нова підлога, встановлені сучасні вікна і двері.  Покупець житла  має можливість ще під час проведення будівельних робіт змінити планування квартири і одразу замовити будівельникам перепланування, щоб не повертатися до цих робіт вже тоді, коли житло буде остаточно збудовано.

Один з будинків подано на участь у Програмі «Інтеграція переселенців», повідомив Олександр Лук’яненко. На сьогодні в Новій Каховці мешкає близько 800 переселенців – це майже 200 родин.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.

Коментарі закриті.