Обережно: льодяники «Земляника».

В українських школах масово поширюється нова небезпечна забавка – льодяники зі вмістом наркотичної речовини під назвою «Земляника», йдеться у сюжеті програми «Гроші». Як з’ясували журналісти, охочі спробувати цю цукерку можуть отримати її просто на перерві, їх роздають безкоштовно для того, щоб підсадити школярів на наркотики. Це лише приманка для того, щоб в подальшому дитина все більше хотіла цю цукерку. Але наступну можна отримати вже тільки за гроші. Як повідомляють експерти, вже є чимало випадків, коли дитина, скуштувавши таку цукерку, божеволіла. Адже, як з’ясувалося, це дуже сильна психотропна речовина. До речі,

школярам дістати такі наркотики не проблема – є спеціальні написи з інтернет-адресами віртуальних наркомагазинів біля кожної школи.

Старшокласники однієї з київських шкіл зізналися журналістам, що психотроп «Земляника» з’явився приблизно півроку тому, підлітки йдуть на все, аби стати популярними, отримати нові враження. Нині ціна таких синтетичних цукерок в інтернеті – від 300 грн.

Щоб запобігти новій наркобіді, психологи радять перш за все відверто говорити батькам з дітьми, зберігати спокійну атмосферу в домі. Адже не секрет, що перший крок до таких небезпечних розваг діти роблять після великих сімейних конфліктів.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.

Коментарі закриті.