Учні Нової Каховки вийшли до фіналу спортивних змагань «Старти надій».

Стадіон «Енергія», 26 жовтня, став місцем проведення спортивних змагань «Старти надій» – зонального відбору у залік обласної спартакіади. У заході взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів Херсонської області з міста Нова Каховка, Каховського району та Асканійської ОТГ. 11 жовтня був проведений міський відбір, де змагалися 170 учнів з 12 загальноосвітніх закладів міста. Перше місце тоді здобули вихованці новокаховської гімназії, які і мали честь представляти місто на зональних змаганнях. Згідно з програмою до змагань допускалися учні 7-х класів однієї школи (14 осіб не залежно від статі). Юнаки та дівчата змагалися у таких видах програми: біг на 60 метрів, стрибки у довжину з розбігу та метання м’яча, піднімання тулуба в сід за 1 хвилину, естафета 8 х 50 метрів.

За сумою отриманих балів загальнокомандні місця розподілились наступним чином:

ІІІ місце посіли представники ОТГ Асканія-Нова

ІІ місце –  учні з Каховського району

І місце вибороли гімназисти Нової Каховки, і  тим самим забезпечили собі місце в фінальному етапі змагань. Щиро вітаємо їх з перемогою та бажаємо подальших спортивних успіхів!

Висловлюється подяка директору комунального підприємства «Спорт для всіх» В. Янку за підготовку  спортивних споруд стадіону «Енергія» для проведення змагань.

2_586x373

3_586x676

4_586x777

5_586x438

6_586x416

7_586x484

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.