«Новокаховський зорепад».

«Головне, що має вміти письменник, — обертати ті почуття, котрі він переживає, на ті, котрі він хоче викликати».  Альбер Камю.

1 листопада Центральна міська бібліотека зібрала культурних діячів міста для презентації четвертого зібрання творів новокаховських літераторів – альманаху «Новокаховський зорепад», укладачем якого є Тетяна Пустова – журналіст, письменниця, активний суспільний діяч. Вона належить до когорти сподвижників рідного краю. Ідея створюти цю книгу виникла у письменниці ще за часів першого літературного конкурсу імені А. П. Бахути. «Якщо пообіцяла – слід виконувати», – жартує Пустова.

2_586x440

3_586x440

Альманах вийшов друком у херсонському видавництві ТОВ «Айлант» влітку 2017 року. Видання містить в собі твори визнаних письменників Анатолія Бахути та Валентини Нежиголенко, молодих поетів Марії Єщенко, Ірини Струкало і Валентини Давидової, філософську прозу на теми оздоровлення Лілії Васюхнової, казки для малят Олени Навроцької, вірші та оповідання Олега і Тетяни Пустових та Василя Фадєєва.

4_586x752

5_586x781

6_586x440

7_586x440

У передмові до третьої збірки новокаховських письменників та поетів «Дніпровські зорі» херсонський письменник Леонід Марченко зазначив: «Гарним знаком є те, що збірки та альманахи новокаховських письменників виходять і поза межами Херсонського регіону. Це означає, що літературний процес не зупиняється у провінції незважаючи на всілякі негаразди і що там теж є талановиті автори». Цю тезу на власному прикладі підтвердили автори альманаху. На презентації звучали досі невидані твори відомого митця Анатолія Бахути, романтична та соціальна лірика, гуморески, вірші молодих талановитих авторів. Ознайомитись з творами з альманаху ви зможете у міських бібліотеках міста.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.

Коментарі закриті.