Знову магнітна буря.

Метеорологи та астрономи попереджають про початок потужної магнітної бурі, яка накрила Землю вже у вівторок, 7 листопада. Як повідомляє Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця, в середу, 8 листопада, активність магнітної бурі дещо знизиться, але потім вже 9 листопада магнітна буря прийде на Землю з новою силою.

Згідно з прогнозами, геомагнітний шторм триватиме мінімум 4 дні. Наступна така ж магнітна буря очікується на Землі, починаючи з 20-го листопада.

Магнітна буря може вплинути на роботу засобів зв’язку, в ці дні зазвичай зростає ймовірність якихось технічних несправностей і аварій, більшість людей, особливо чутливі, відчувають дискомфорт. Метеозалежні люди будуть відчувати головний біль, запаморочення і навіть можуть бути гіпертонічні кризи. У багатьох людей значно погіршиться здоров’я.

Імунолог Борис Скачко радить цими днями не навантажувати себе зайвою фізичною роботою і більше відпочивати:

Не можна підготуватися до окремо взятої магнітної бурі, потрібно просто розуміти, що вони будуть. І для того, щоб жити, краще і довше бути в постійній готовності: правильний раціон харчування, водний режим“.

Саме вода допоможе уникнути тромбів, а судинам нормально перенести можливі коливання тиску, говорить імунолог.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.

Коментарі закриті.