Нова Каховка: перемоги та перспективи інвестиційних проектів.

Під час малої апаратної наради 6 листопада керівник КП «Агенція регіонального розвитку» Вячеслав Костенюк поділився радісною новиною з керівниками: Нова Каховка здобула перемогу на конкурсі обласних проектів. Проект щодо роздільного збору сміття у школах підтримали. І з нового року розпочнеться його впровадження в Новій Каховці.

Також минулого тижня Нова Каховка разом з 22 громадами – напівфіналістами офіційно долучилася до ініціативи Європейської комісії «Мери за економічне зростання». На сьогодні проект Нової Каховки щодо створення бізнес-інкубатора знаходиться в резерві до 2018 року.

«До квітня разом з вами ми будемо розробляти план місцевого економічного розвитку. Протягом 2017 року підготовлено 13 заявок на участь у різних конкурсах і програмах, серед яких і стратегія розвитку Нової Каховки, робота над якою продовжується. Нині місто бере участь у чотирьох Міжнародних проектах», – повідомив Вячеслав Костенюк. Він  висловив подяку міському голові та всім заступникам, начальникам відділів та установ за співпрацю.

foto 2_586x440

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.

Коментарі закриті.