Для порушників правил дорожнього руху – більш суворі вимоги.

Міністерство внутрішніх справ України на засіданні Уряду 10 листопада представило головні новації проекту Закону про посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, повідомляє офіційний сайт МВС України.  

Серед них – обмеження швидкості руху у населених пунктах до 50 км/год. Ця швидкість не лише встановлена в Європі і США, а й рекомендована за результатами масштабного дослідження швидкості реакції людини в екстремальній ситуації ВООЗ. «Ймовірність летальних ризиків при виникненні ДТП знизиться з 82 до 20% згідно досліджень», – заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

У кілька разів пропонується збільшити розміри штрафів за низку адміністративних правопорушень. Зокрема, за перевищення максимально дозволеної швидкості руху, пропонується встановити штраф 3400 гривень (зараз 510 гривень). У 20 разів збільшується розмір штрафу за управління транспортом без права на керування – він становитиме 10 200 гривень, а за повторне порушення – 40 800 гривень.

«Найближчим часом пакет документів буде передано до Верховної Ради України. Сподіваюсь на підтримку депутатського корпусу й термінове прийняття відповідних рішень», – підсумував міністр. [Ресурс: mvs.gov.ua – сайт Міністерства внутрішніх справ України]

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.

Коментарі закриті.