Зустріч Володимира Коваленка з командою “Енергія» перед фінальним матчем сезону.

Напередодні заключного матчу новокаховського футбольного клубу «Енергія» у рамках 2 ліги футбольного чемпіонату України, який наша команда мала зіграти з сімферопольською «Таврією», міський голова Володимир Коваленко та його перший заступник Леонід Чурсінов зустрілися з нашими футболістами та головним тренером «Енергії» Олегом Федорчуком.2_586x440Керівник міста подякував всім членам команди за достатньо успішний сезон та нагадав, що на останній матч слід викластися на повну, і результат прийде сам собою. Він відзначив, що ФК «Енергія» на сьогодні вже є відомим клубом не тільки в Херсонській області, а й за її межами. «Завдяки вашій наполегливій праці та постійному зростанню рівня майстерності ви є спортивною окрасою та гордістю Нової Каховки», – відмітив Володимир Коваленко. Міський голова побажав всім футболістам та тренерам гарно провести сезонні канікули, набратися сил та успішно розпочати новий сезон.

3_586x440

Головний тренер «Енергії» Олег Федорчук подякував представникам міської влади та особисто Володимиру Коваленку за належне фінансування потреб на розвиток команди, а також всієї футбольної галузі. «Якщо судити з точки зору організації, на мій погляд як киянина, Нова Каховка – краще футбольне місто на півдні України, і тут працює найвідповідальніший та уважний мер», – заявив Федорчук. Володимир Коваленко відмітив, що й не може бути по-іншому. «Я ціную красу, пас, думку, азарт, волю до перемоги», – доповнив міський голова.

Водночас, капітан команди Дмитро Зелінський був щиро вдячний за всю допомогу, яка надається з боку Володимира Коваленка та новокаховської міської ради, і закликав свою команду намагатися стати ще більш успішними на радість своїм глядачам.

4_586x781

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.