Фінальна нічия новокаховської “Енергії», численні нагороди і щирі напутні слова на наступний сезон.

Результативною нічиєю завершила черговий футбольний сезон новокаховська «Енергія». З рахунком 2:2 підопічні Олега Федорчука розійшлись миром з сімферопольською «Таврією». Нажаль, за результатами сезону наші футболісти не зможуть поборотися за вихід до першої футбольної ліги, однак в підсумковій таблиці «Енергія» закріпила за собою 4 загальне місце серед 12 команд.

foto 2_586x440

foto 3_586x781

foto 4_586x459

Піднесений настрій всім вболівальникам принесли не тільки футболісти. Після першої 45-хвилинки відбулось офіційне нагородження дитячих футбольних команд: команда футбольного клубу «Енергія» (тренер Анатолій Бакулін), дитяча команда ФК «Енергія» (тренер Павло Черняєв), команда ДЮСШ новокаховської міської ради (тренер Віталій Кулік), команда ДЮСШ «Таврія» (тренер Сергій Кухарчук та тренер футбольного клубу серед дівчат Андрій Ківнюк). Вони постійно беруть участь у першості області та України і радують своїми результатами.

foto 5_586x440

foto 6_586x471

За свої досягнення юним футболістам та їх тренерам подарували торти у вигляді «маленького стадіону» та футбольні м’ячі від обласної федерації футболу.

foto 7_586x781

Також від генерального спонсора ФК «Енергія» ПАТ «Дім марочних коньяків «Таврія» та директора Олега Єрьоменка дитячим футбольним командам у подарунок надали офіційну символіку футбольного клубу «Енергія» і футбольний м’яч з автографами всіх її гравців.

foto 8_586x440

Водночас весь стадіон віддав шану під час офіційного прощання зі спортом видатному голкіперу Вадиму Жукову. До привітання та нагородження міжнародного майстра спорту з футболу був запрошений міський голова, водночас почесний президент ФК «Енергія», Володимир Коваленко.

Від свого імені та від імені багатьох тисяч вболівальників Нової Каховки Володимир Коваленко вручив Вадиму Жукову іменний годинник та ексклюзивний календар від гравців футбольної команди.

Окремо була нагороджена команда ветеранів з футболу Нової Каховки, яка стала призером Чемпіонату Херсонської області. Вони зайняли третє місце у першості області, за що отримали бронзові нагороди та кубок від віце-президента Федерації області з футболу Олексія Кучера та мера Нової Каховки Володимира Коваленка.  

foto 9_586x440

foto 10_586x440

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.