Емілія Борисівна Артамонова, «головна берегиня дітей міста» – відзначила професійний ювілей (ВІДЕО).

14 листопада в приміщенні дитячої поліклініки в мікрорайоні «Сокіл» керівництво Нової Каховки, Центральної міської лікарні, громадська рада на чолі з Ларисою Житченко, і колектив новокаховських педіатрів вітали з поважним ювілеєм тендітну жінку, талановитого лікаря, щиру і доброзичливу людину – Емілію Борисівну Артамонову, яка вже 50 років стоїть на сторожі здоров’я дітей. Нині вона – завідуюча педіатричним відділенням дитячої поліклініки.

foto 2_586x440

Авторитет Емілії Борисівни – як керівника і як медика – зміцнювався впродовж роки. Вимоглива до себе, вона вимагала уважної і кропіткої роботи від підлеглих. Терплячий наставник, мудрий досвідчений лікар, вона виростила, вилікувала і виховала не одне покоління маленьких новокаховчан і цілу плеяду молодих лікарів, які сьогодні є основою ново каховської педіатрії. Педіатрична служба в нашому місті була започаткована у 60-ті роки минулого століття саме завдяки Емілії Борисівні.

З нагоди ювілейної дати професійної діяльності Емілію Борисівну Артамонову привітали від керівництва міста перший заступник міського голови Леонід Чурсинов, головний лікар ЦМЛ Ігор Гайдаманчук, голова громадської ради і голова жіночого клубу «Берегиня» Лариса Житченко, голова профспілки медичних працівників Оксана Сарафонова, і численні колеги та пацієнти – нинішні і колишні, які вже самі стали батьками.

foto 3_586x440

foto 4_586x440

foto 5_586x440

foto 6_586x440

А побажання для Емілії Борисівни Артамонової були найщиріші – міцного здоров’я, довгих років активного життя. І низький уклін за добрі справи, за теплоту серця, за милосердя, терпіння, увагу до найменших мешканців міста, за турботу про їх здоров’я. З професійним ювілеєм Вас, шановна Еміліє Борисівно!

foto 7_586x440

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.