Бюджет Пенсійного фонду зросте на 25% у 2018 році.

Доходи Пенсійного фонду в 2018 році повинні скласти 355 млрд грн, в тому числі дотація з держбюджету залишиться на рівні цього року – 141,5 млрд грн.

Про це міністр соціальної політики Андрій Рева заявив в інтерв’ю УНІАН.“Нам потрібно буде здійснювати приблизно 30 млрд грн виплат щомісяця. Тобто, власні доходи Пенсійного фонду повинні складати близько 214 млрд. Дотації з держбюджету залишаються незмінними – 141,5 млрд грн Загальна цифра – 355 млрд грн”, – сказав міністр.

За словами Реви, ця сума розрахована за консервативним сценарієм.

“А якщо реформа буде давати результати – бізнес почне виходити з тіні, то коштів буде ще більше”, – заявив глава Мінсоцполітики.

Рева також повідомив, що додаткові витрати Пенсійного фонду на осучаснення та індексацію пенсій в жовтні склали 6,4 млрд грн і були забезпечені за рахунок перевищення доходів фонду.

“На цей рік ми планували бюджет Пенсійного фонду в розмірі 284 млрд грн, з них 141,5 млрд – дотація з державного бюджету і 142,5 млрд – власні надходження. З січня по вересень щомісячно ми витрачали по 22,5 млрд грн, то є за дев’ять місяців витрачено 202,5 ​​млрд. На жовтень-грудень піде 87 млрд грн. Разом – 289 млрд грн, сума вище, так як доходи були вище запланованих “, – пояснив міністр.

Рева додав, що власні доходи Пенсійного фонду зросли на 37%.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.