Новокаховчанам поважного віку – про пільги, пенсії та медичне обслуговування.

30 листопада 2017 року відбулося засідання Президії новокаховської Ради ветеранів війни та праці, на яке були запрошені керівники установ, до яких найчастіше звертаються новокаховчани поважного віку. Детальні роз’яснення з приводу пенсійного та медичного забезпечення, а також щодо надання пільг членам Ради ветеранів надали начальник Пенсійного фонду в Новій Каховці Людмила Метляєва, начальник управління праці і соціального захисту населення Олена Стоянчук, начальник відділу грошових виплат і компенсацій Неллі Плохотнюк, головний лікар «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Зарина Зінченко.

Як повідомила Олена Стоянчук, на обліку в управлінні соціального захисту в Новій Каховці перебуває 20 766 осіб пільговиків, з них 1 724 відповідно до ЗУ «Про статус ветеранів війни» мають право на пільги. Без врахування доходів за новими нормами користуються пільгами інваліди війни,  учасники бойових дій, члени сімей загиблих, ветерани військової служби та ветерани органів внутрішніх справ. Інші категорії мають право на часткове користування пільгами з урахуванням доходу.

Щодо змін в законодавстві по нарахуванню субсидій начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління праці і соціального захисту населення Неллі Плохотнюк повідомила про особливості нарахування, використання та монетизацію субсидій.

фото 2-min

Говорить Неллі Плохотнюк.

Про зміни в пенсійному законодавстві, пенсійних виплатах та про осучаснення пенсій ветеранам міста розповіла начальник міського управління Пенсійного фонду Людмила Метляєва.

фото 3-min

На найбільш поширені запитання ветеранів щодо медичного забезпечення надала відповіді головний лікар «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Заріна Зінченко.

фото 4-min

Провідною темою стало обговорення пільгових рецептів. Чи будуть вони в наступному році. Ось що відповіла Заріна Зінченко.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.