Громадська організація “Біла стріла” допомагає дитячому відділенню ЦМЛ.

Епідсезон збільшив кількість пацієнтів у дитячому відділенні Новокаховської ЦМЛ. Як розповіла завідуюча відділенням Любов Михайлівна Кафідова, нині тут проходять лікування понад 40 пацієнтів. Переважно малеча. Але це – звичайна сезонна ситуація. Однак пацієнти потребують уваги і медичної допомоги. А щоб хвороба відступила швидше – потрібні не лише ліки, але й комфортні умови, позитивні емоції і турбота справжніх друзів. Такими друзями для дитячого відділення  стала ГО «Біла стріла», яку очолює Дмитро Марков, і студенти вищого професійного училища (директор Микола Зальвовський).

Як розповів Дмитро Марков, разом з побратимами завітали до дитячого відділення і поцікавилися, чим допомогти. Любов Михайлівна Кафідова лише попросила відремонтувати тумби поряд з дитячими ліжечками. Та чоловіки, колишні воїни, до того ж – батьки, мислили масштабніше, тому одразу організували виготовлення нових меблів для дитячих палат – тумбочок, шаф та столів.

За роботу взялися разом зі студентами вищого професійного училища (директор Микола Зальвовський). А тим часом ГО «Біла стріла» придбала для відділення мікрохвильову піч, дві електроплити, дві праски, електрочайник і 30 комплектів посуду – чашки з веселими дитячими малюнками. Всі ці подарунки вручили завідуючій відділенням Любові Михайлівні Кафідовій та колективу 1 грудня.

фото 1 (1)-min
фото 3 (1)-min

Лікарі були приємно вражені: колишні воїни дотримали слова і зробили все, що обіцяли. «По-іншому й бути не могло», – запевнив Дмитро Марков і повідомив, що це – лише початок.

Любов Михайлівна не приховувала радості: попросили допомогти, а хлопці одразу розпитали про всі проблеми. І практично стали шефами дитячого відділення. Залучили на допомогу учнів вищого професійного училища, тож тепер молоді майстри училища підтверджують свою кваліфікацію, виготовляючи меблі для дитячого відділення. А лікарі та дітвора радіють –  мужні і відповідальні чоловіки – члени ГО «Біла стріла» – турбуються про них, як про рідних.

фото 4 (1)-min

Ось що розповіли про допомогу Дмитро Марков і Сергій Скорик.

 

 

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.