«Нас чекають нескорених, сильних додому з війни» (концерт для воїнів-учасників АТО та їх родин).

9 грудня у міському Палаці культури відбувся концерт, на який були запрошені воїни-учасники АТО та їх родини. Слова поваги і гордості за їх мужність, витримку, жертовність заради миру на українській землі та найкращі побажання від імені міського голови Володимира Коваленка, всього керівництва міста, міської громади висловив заступник міського голови Володимир Сироватка.

А потім відбувся зворушливий концерт, в якому взяли участь вокальні і танцювальні колективи міста. Лунали слова вдячності волонтерам. Привітав глядачів колектив дитячого протитуберкульозного санаторію «Джерельце» на чолі з головним лікарем Юрієм Яницьким.

foto 2_586x440

foto 3_586x440

foto 4_586x440

Виступи вихованців санаторію настільки вразили глядачів, що вони співали разом з дітьми і вітали їх виступи стоячи тривалими оплесками.

На сцені Палацу культури виступили і гості Нової Каховки – відомий автор і виконавець пісень, розвідник, офіцер спецназу, кавалер двох орденів Червоної зірки, волонтер, лауреат Міжнародних і Всеукраїнських фестивалів авторської пісні Вячеслав Купрієнко і поет, музикант, доброволець, лауреат конкурсів «Пісні, народжені війною» Олексій Бик.

foto 5_586x440

 Говорить Олексій Бик.

Свій творчий виступ Олексій Бик розпочав віршами.

Гість Нової Каховки Олексій Бик також озвучив поезію і пісню, присвячені коханим.

А ще один гість Нової Каховки – відомий автор і виконавець пісень, розвідник і офіцер спецназу, волонтер Вячеслав Купрієнко висловив подяку за запрошення і за високий рівень концерту, розповів про себе і заспівав свої пісні.

foto 6_586x440

Говорить Вячеслав Купрієнко.

Після завершення концерту на сцену піднявся голова Всеукраїнської організації «Кордон» Юрій Бичковський, який подякував організаторам за яскравий, патріотичний концерт, а побратимам – за мужність при захисті української землі.

Начальник міського відділу культури і туризму Наталія Зарудна запросила на сцену подружжя, яке ініціювало цю зустріч – це Ірина і Сергій Левченки, вона – волонтер, він – військовий.  Наталія Зарудна повідомила, що в подальшому в нашому місті все частіше будуть проводитись зустрічі з родинами бійців-учасників АТО та і з самими бійцями. А дякуючи гостям міста, вона сказала: «Ми побачили творчість людей, які пройшли війну. Вони відчули те, про що пишуть і співають, своїм серцем».

Привітав гостей Нової Каховки та учасників концерту заступник міського голови, учасник АТО Сергій Давидюк.

foto 7_586x440

А завершуючи цю зворушливу зустріч, Наталія Зарудна сказала: «З вірою у краще майбутнє України ми повинні підтримувати наших захисників та їх родини, робити все для того, щоб на нашу українську землю повернувся мир».

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.