Надія на справедливе правосуддя.

Як повідомили в міському відділі поліції, 19 грудня близько 19.00 надійшло повідомлення на пульт 102 про те, що на території депо дві невідомі особи на автомобілі «Таврія» пікап здійснюють крадіжку дизельного пального.

На місце скоєння злочину було одразу направлено групу швидкого реагування, яка перехопила злодіїв при виїзді з території депо.  Було дано команду зупинити машину, але крадії у відповідь вимкнули фари, додали швидкості і почали тікати.

На Маячанському переїзді злодіїв зупинив другий поліцейський екіпаж, чого вони аж ніяк не сподівалися. Машину вдалося затримати. В ній перебували двоє братів, місцеві мешканці віком 40 і 45 років. На законну вимогу відчинити багажний відсік для огляду вони відповіли відмовою. Тому, було викликано слідчо-оперативну групу, запрошено понятих. В їх присутності відкрили автомобіль, в якому виявили 16 каністр по 20 л дизельного пального в кожній. Автомобіль було вилучено. Зараз триває досудове розслідування.

Слідчі переконані, що причиною зухвалої поведінки крадіїв було те, що один з братів – колишній співробітник прокуратури. Однак є надія, що справедливе правосуддя здійсниться, не зважаючи на колишні посади злочинців.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.