Які ціни очікувати на автомобілі у 2018 році?

Починаючи с Нового Року в Україні почнеться зниження мита на машини з Європейського Союзу. Згідно угоди про асоціацію з Євросоюзом, Українська держава має скасувати мито на ввезення автомобілів з ЄС.

На даний час рівень ввізних ставок зберігається на рівні 9-10%, як на бензинові, так і на дизельні автомобілі. Угода передбачає можливість встановлення перехідного періоду строком на 10 років, з щорічним зменшенням мита на 1%, таким чином до 2028 року Україна має остаточно відмінити мито.

Голова Всеукраїнської автомобільної асоціації імпортерів і дилерів Олег Назаренко наголосив, що кожен рік екологічні стандарти на двигуни внутрішнього згоряння підвищуються, а отже це призводить до подорожчання автомобілю.

Цей відсоток майже нічого не вирішує, лише економить 90-100 доларів на одному автомобілі – говорить Олег Назаренко.

Спеціалісти вважають, що потрібно повністю відмінити мито та ПДВ, для того щоб, автомобілі стали доступнішими для українців, адже з кожним роком збільшується кількість авто, на литовських та польських номерах, з плином часу це може стати проблемою.

Слід зазначити, що з 2018 року, вступає у силу постанова про відміну НДС та акцизу на імпорт електромобілів. З покупкою одного електромобілю, українці будуть економити близько 2-3 тисяч євро.

Власники електрокарів інформують про те, що такі авто можна заправляти навіть з хатньої розетки. Приблизно півгодини зарядки, вистачає на 20-30 км, що не може не тішити власника.

Експерти підрахували, що за два роки електромобіль економить 170 тисяч гривень сімейного бюджету.

Літр бензину коштує 30 гривень, а повний заряд авто обходиться у 12 гривень 50 копійок, чого вистачає на 150 км у середньому.

До важливих недоліків такого роду машин, можна віднести лише унеможливлення далеких поїздок, адже постійно слід стежити за балансом акумулятору, а в нашій країні поки що, не дуже розвинута мережа АЗС для електроавтомобілів.

Вимоги до чистоти вихлопних газів з кожним роком посилюються, рекомендуємо скористатися видаленням фільтр сажі Land Rover – https://sto.ms/udalenie-sazhevogo-filtra-land-rover

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.