Юні новокаховські боксери – знову переможці.

Наприкінці листопада у Таврійську відбулася відкрита першість з боксу, в якій взяли участь 130 юних спортсменів 2004-2009 років народження. Всі учасники отримали пам’ятні грамоти і медалі. За підсумками боїв були нагороджені кубками – Дмитро Голбай (як найбільш технічний боксер змагань), Микита Соболь і Степан Абрамян – за волю до перемоги. Під час турніру відбувся показовий бій Єгора Бондаренка та Емрана Софієва. Захід був організований головою спортивного клубу «Таврійськ» Ігорем Бондаренком під патронатом Херсонської обласної організації Федерації боксу України, повідомляє офіційний сайт Херсонської обласної Федерації боксу.

Учасниками відкритої першості з боксу стали і юні новокаховські боксери. У своїх вагових категоріях перші місця посіли Олександр Каленик і Микита Стародубець. Друге місце виборов Євген Шкута. Про це редакції міського радіо розповів палкий прихильник боксу, незмінний вболівальник і чудовий батько Микити – Сергій Стародубець. Разом з батьком ще одного вихованця, юного боксера – переможця Олександра, Іваном Калеником – вони висловлюють глибоку вдячність голові спортивного клубу «Таврійськ» Ігорю Бондаренку за гостинний прийом і чудову організацію відкритої першості з боксу.

І вже через кілька днів юні новокаховські боксери разом зі своїми батьками взяли участь у Відкритому чемпіонаті міста Олешки з боксу «Олешківські ігри-2017». В ньому взяли участь 187 боксерів в різних вікових категоріях. Як розповів організатор і головний суддя турніру Анатолій Тюрін, турнір «Олешківські ігри» розпочав свою історію з 1998 року. В цьому році організатори навіть не очікували такої кількості людей, понад сорок пар зустрічалися на рингах кожного дня. На чемпіонат прибули спортсмени з Миколаєва, Южноукраїнська, Мелітополя та зі всієї Херсонщини. Серед учасників турніру були спортсмени, які вперше проводили бої, були й чемпіони, і призери першості України в різних вікових категоріях. Організатори висловили сподівання, що турнір буде розвиватися і в подальшому.

Всі учасники турніру отримали пам’ятні грамоти і медалі. За підсумками боїв найбільш технічним боксером визнана Юлія Филипенко, призом за волю до перемоги нагороджено Миколу Спинова, кращим боксером турніру став Данило Соколовський. На думку тренерів, такі змагання дають можливість юним спортсменам спробувати себе у рингу. Саме тут йде зростання майстерності юних боксерів, а тренери бачать помилки і працюють над ними, готуючись до наступних змагань. Чемпіонат подарував багато яскравих вражень, і море задоволення і учасникам, і глядачам. Учасниками чемпіонату були і новокаховчани.

Як розповів Сергій Стародубець, у змаганнях взяли участь Олександр Каленик, Ілля Тоган і Микита Стародубець. Кожен з них провів по два бої. Юних спортсменів тренують Василь і Артем Царікови. Сашу Каленика і Микиту Стародубця готував до бою і подбав про їх чудову фізичну підготовку Іван Каленик. Тож результатом участі молодих спортсменів у Чемпіонаті стала їх перемога – перші місця за результатами проведених поєдинків.

Сергій Стародубець відмітив, що завдяки наполегливому тренуванню і чудовій фізичній формі Сашко, Микита та Ілля провели яскраві, видовищні бої і підтвердили свої боксерські здібності. Тож отримали заслужені перемоги. Для Микити Стародубця свято переможця продовжилося 8 грудня. У 6 Б клас ЗОШ №1, де він навчається, завітав міський голова. Володимир Коваленко привітав чемпіона «Олешківських ігор-2017» Микиту Стародубця та його однокласників. В подарунок юний боксер отримав футбольний м’яч, а учні – кошик солодощів від БФ «Нова Каховка» (керівник Наталія Безп’ята).

Як розповів Сергій Стародубець, футбольний м’яч – чудовий подарунок для юного боксера. Адже для всебічного розвитку спортсмена його тренувальний час навантажений не лише боксерськими вправами, але й грою у футбол та волейбол. Ці види спорту сприяють всебічному фізичному розвитку.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.