27 грудня – прощання із учасником АТО Петром Тем’янінцем.

25 грудня після тяжкої хвороби, на 42-му році життя, перестало битися серце учасника бойових дій в зоні проведення АТО Петра Тем’янінця.

Петро Іванович – корінний дніпрянець. Односельці  пам’ятають його як відповідальну, надійну, сміливу, доброзичливу і  товариську людину.

Мав позивний «Фраєр» та «Хуліган», воював у складі 28-ї бригади гранатометником, командиром відділення. Вивозив  з боїв під Пісками поранених, звільняв з побратимами Карлівку: у старих радянських касках та без броні  від найпершої гарячої фази бойових дій 2014 року. Отримав контузії, кілька  осколкових поранень. Після нетривалого відпочинку у шпиталі у складі 56-ї бригади в якості розвідника брав участь в бойових діях за Дебальцеве, звільняв Комінтернове, Павлопіль, Гнутове. Петро Іванович Тем’янінець мужньо захищав Україну і мирне життя українців. Пам’ятайте про його мужність. Щирі співчуття рідним та близьким Героя.

Відспівування та супровід в останній  шлях захисника відбудеться у середу, 27 грудня, об 11:00 за адресою: смт Дніпряни, вул. Подвойської, 61 (неподалік магазину «Гесівський», вулиця над Дніпром), де мешкав загиблий. Також прощання з Героєм відбудеться біля Дніпрянського Будинку культури, о 12:00.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.